SZKOLENIA AUTODESK WE WROCŁAWIU

Szukasz dobrej oferty na szkolenie z oprogramowania Autodesk?
Już dziś zapraszamy Cię do naszego Autoryzowanego Centrum Szkoleniowego Autodesk we Wrocławiu,
na kurs prowadzony przez trenerów z wieloletnią praktyką.

Szkolenia w PCC Polska – co nas wyróżnia?


 • Status ATC (Authorized Training Center), który posiada firma PCC Polska oznacza, że nasi trenerzy co roku przechodzą specjalny proces autoryzacji w firmie Autodesk i posiadają kwalifikacje na najwyższym poziomie
 • Jako ATC jesteśmy upoważnieni do wystawiania Międzynarodowych Certyfikatów Autodesk z unikalnym numerem, które są zaświadczeniem ukończenia szkolenia.
 • Posiadamy wpis w Rejestrze Instytucji Szkoleniowych(RIS) pod numerem 02/00046/2005. Przeprowadziliśmy setki szkoleń i kursów AutoCAD, Inventor, Fusion 360 czy 3ds Max, finansowanych z Urzędów Pracy (KFS), Uczelni Wyższych i Funduszy Europejskich, kształcąc tysiące specjalistów.

szkolenia cad i 3D certyfikat ATC

 

Kurs AutoCAD, Inventor, 3ds Max we Wrocławiu


W naszej ofercie znajdziesz profesjonalne szkolenia z oprogramowania Autodesk CAD i 3D o zróżnicowanym poziomie zaawansowania ( podstawowe, zaawansowane i z wybranego zakresu):

i wiele innych.

Oferujemy również szkolenia dedykowane skierowane pod konkretne potrzeby Klienta lub konsultacje (także on-line), które pomagają zwiększyć wydajność, czy rozwiązać bieżące problemy projektowe.

Osobom, które chcą zweryfikować swoją wiedzę, organizujemy we Wrocławiu egzaminy certyfikacyjne z programowania Autodesk. Po uzyskaniu odpowiedniej liczby punktów przyznawany jest Międzynarodowy Certyfikat Autodesk Certitied User lub Autodesk Certified Professional.

  Skorzystaj z wiedzy i doświadczenia naszych trenerów


  Kursy Autodesk z programów AutoCAD, Inventor, Nastran czy 3ds Max we Wrocławiu prowadzą doświadczeni szkoleniowcy. Każdego dnia, w ciągu kilkunastu ostatnich lat, stosują oprogramowanie Autodesk w swojej pracy. Dobra znajomość branży, wiedza praktyczna, doświadczenie, częste prowadzenie szkoleń i konsultacji dają gwarancję najwyższej jakości naszego kursu.

  Ponieważ kursy CAD i 3D we Wrocławiu prowadzimy w małych grupach 3-10 osób (a szkolenia dedykowane nawet dla jednej osoby) nasi trenerzy mają możliwość indywidualnego podejścia do każdej osoby i dopasowania tempa szkolenia do całej grupy.

  szkolenia warsztaty konferencje autodesk

  Miejsce szkolenia AutoCAD, Inventor, 3ds Max


  Autoryzowane Centrum Szkoleniowe Autodesk  – PCC Polska znajduje się w północno-wschodniej części Wrocławia, przy ulicy Kościerzyńskiej 10 (I piętro).  Aby sprawdzić dokładną lokalizację i dojazd wystarczy kliknąć tutaj (mapy google) https://bit.ly/2R5axNG.

  Kursy AutoCAD, Inventor czy 3ds Max przeprowadzamy w 3 nowoczesnych salach szkoleniowych,
  na wyposażeniu których jest:

  • profesjonalny sprzęt komputerowy z oryginalnym oprogramowaniem Autodesk,
  • manipulatory 3D firmy 3dconnexion,
  • projektor multimedialny,
  • flipchart i tablica suchościeralna,
  • monitor o przekątnej 55″,
  • wi-fi.

  Niedaleko znajdują się też przystanki autobusowe oraz tramwajowe (linie 0L, 6, 11, 23 , 116, 118, 121, 131, 141, 241, 253, 259, 911, 921, D), co umożliwia wygodny dojazd komunikacją miejską osobom niezmotoryzowanym, także bezpośrednio z dworca PKP.

  Dla osób zmotoryzowanych proponujemy miejsca parkingowe, które znajdują się w bezpośrednim pobliżu budynku. Dla naszych klientów parking jest bezpłatny.

  szale szkoleniowe PCC Polska

  Kurs AutoCAD, Inventor, 3ds Max w siedzibie klienta


  Alternatywą do szkolenia w naszym Centrum Szkoleniowym jest przeprowadzenie szkolenia w siedzibie klienta. Posiadamy mobilne stacje robocze z zainstalowanym aktualnym oprogramowaniem, które możemy wypożyczyć na taką okoliczność.

  Zapraszamy do kontaktu!

  PCC-polska-Autodesk-gold-partner-Training-center-white

  Jak zapisać się
  na szkolenie Autodesk?

  1. Znajdź interesujący Cię kurs spośród naszych licznych szkoleń.
  2. Wybierz odpowiadający Ci termin.
  3. Dokonaj płatności.
  4. Przyjdź na szkolenie!
  Oprogramowanie CAD i 3D

  Potrzebujesz oprogramowania?

  Zapoznaj się z pełną ofertą naszych programów (AutoCAD, Inventor czy 3Ds Max) i sprzętu.
  Odwiedź nasz sklep