O NAS

Dlaczego my?

Wiedza i doświadczenie

Firma PCC Polska na rynku CAD działa od 2002 roku. Przez ten czas z naszych usług skorzystało prawie 10 tysięcy klientów. Oferujemy zarówno uniwersalne rozwiązania, jak również indywidualne usługi i oprogramowanie dopasowane do potrzeb odbiorcy.

Jesteśmy Autoryzowanym Partnerem Autodesk

Firma Autodesk jest dostawcą doskonałych narzędzi pracy dla inżynierów i projektantów branż. Obecnie posiadany Status Gold Partnera Autodesk jest potwierdzeniem, że jesteśmy w stanie zapewnić kompletne rozwiązania programowe firmy Autodesk, a nasze usługi wykonujemy na najwyższym światowym poziomie.

 

Posiadamy Certyfikaty Autoryzowanego Centrum Szkoleniowego,
Autoryzowanego Centrum Certyfikacji oraz Centrum Testowego CERTIPORT

Autodesk Gold PartnerJest to gwarancja najwyższej jakości usług szkoleniowych świadczonych przez naszą firmę i wiedzy posiadanej przez naszych trenerów. Za udział w naszych szkoleniach Autodesk wydawane są specjalne certyfikaty uczestnictwa.

Mamy także uprawnienia do przeprowadzania egzaminów ze znajomości oprogramowania Autodesk i wydawania honorowanych na całym świecie Międzynarodowych Certyfikatów Autodesk na poziomie Associate i Professional.

Certyfikat Autodesk Autoryzowane Centrum Szkoleniowe PCC Polska
Certyfikat Autodesk Academic Partner 2019 - szkolenia dla studentów

Centrum Szkoleniowe Autodesk we Wrocławiu

Nasze Autoryzowane Centrum Szkoleniowe Autodesk usytuowane jest w dogodnej lokalizacji. W pobliżu znajduje się przystanek tramwajowy i autobusowy. Dla zmotoryzowanych klientów bezpośrednio przed naszym biurem znajduje się bezpłatny parking. Posiadamy dwie klimatyzowane, nowocześnie wyposażone sale szkoleniowe, dostosowane potrzeb do małych (3 osobowych) i dużych ( 8 osobowych) grup.

Do dyspozycji uczestników w salach szkoleniowych są:

  • stacje robocze zaopatrzone w aktualne oprogramowanie Autodesk,
  • profesjonalne manipulatory 3D,
  • duży ekran z projektorem multimedialnym,
  • tablica sucho ścieralna i flipchart,
  • Telewizor 55”.

 

Jesteśmy rzetelni i wiarygodni

Wierzymy, że w biznesie najważniejsze jest zaufanie i wiarygodność wobec partnerów. Dlatego też dołączyliśmy do programu RZETELNA FIRMA.

Zrealizowane szkolenia unijne

Na swoim koncie mamy również dwa projekty szkoleniowe współfinansowane ze środków Unii Europejskiej. W ramach projektów „Szkolenia z Zakresu Komputerowego Wspomagania Projektowania” i „Projektujemy na Dolnym Śląsku”, adresowanego do mikro i małych przedsiębiorców, przeszkoliliśmy kilkaset osób z obsługi takich programów jak AutoCAD, 3ds Max czy Revit.

Dbamy o jakość szkoleń

Od początku 2005 roku jesteśmy wpisani w Rejestr Instytucji Szkoleniowych (RIS) pod numerem 2.02/00046/2005. Od tego czasu przeprowadziliśmy setki szkoleń i kursów, kształcąc tysiące specjalistów. Zawsze naszym priorytetem jest jakość szkoleń w każdym ich aspekcie. Dbamy o nią nieustannie, ankietując uczestników po każdym przeprowadzonym szkoleniu i na bieżąco ulepszając jego program. Dodatkowo dajemy firmom możliwość umieszczania swoich pytań w ankietach poszkoleniowych wypełnianych przez ich pracowników.

PCC Polska w mediach społecznościowych

Jeśli korzystasz z takich serwisów jak Facebook, You Tube, Instagram czy Linkedin zapraszamy do polubienia i subskrybowania naszych profili. Znajdziesz na nich relacje z ostatnich realizacji, tutoriale, informacje o nadchodzących wydarzeniach czy promocjach i dużo zdjęć. Kliknij w ikonkę aby przejść do wybranego serwisu społecznościowego.

facebook PCC Polska you tube PCC Polska linked in PCC Polska instagram PCC Polska

Oprogramowanie CAD i 3D

Potrzebujesz oprogramowania?

Zapoznaj się z pełną ofertą naszych programów (AutoCAD, Inventor czy 3Ds Max) i sprzętu.
Odwiedź nasz sklep