O NAS

Wiedza i doświadczenie

Firma PCC Polska na rynku CAD działa od 2002 roku. Przez ten czas z naszych usług skorzystało prawie 10 tysięcy klientów. Oferujemy zarówno uniwersalne jak i indywidualnie dopasowane rozwiązania. Dobrze znamy się na oprogramowaniu i usługach, które sprzedajemy i branżach, które obsługujemy. Nasi specjaliści co roku przechodzą liczne szkolenia aby aktualizować swoją wiedzę.

Skorzystaj z darmowych porad i wskazówek od naszych ekspertów.  Wybierz swoją tematykę:


Dział Grafika 3D    |    Dział Mechanika   |    Dział Architektura    |    Dział Sprzęt    |    Dział Pomoc Techniczna


PCC-polska-Autodesk-gold-partner-specjalizacje

Jesteśmy Autoryzowanym Partnerem Autodesk

Firma Autodesk jest dostawcą doskonałych narzędzi pracy dla inżynierów i projektantów branż. Obecnie posiadany Status Gold Partnera Autodesk jest potwierdzeniem, że jesteśmy w stanie zapewnić kompletne rozwiązania programowe firmy Autodesk, a nasze usługi wykonujemy na najwyższym światowym poziomie.

Oprócz oprogramowania firmy Autodesk dostarczamy także profesjonalny sprzęt komputerowy i zaawansowane rozwiązania do renderowania, MotionCapture czy Virtual Reality.


Zobacz naszą pełną ofertę oprogramowania i sprzętu:  Wejdź tutaj >>


Posiadamy Certyfikaty Autoryzowanego Centrum Szkoleniowego,
Autoryzowanego Centrum Certyfikacji oraz Centrum Testowego CERTIPORT

PCC-polska-Autodesk-gold-partner-Training-center-whiteJest to gwarancja najwyższej jakości usług szkoleniowych świadczonych przez naszą firmę i wiedzy posiadanej przez naszych trenerów. Za udział w naszych szkoleniach Autodesk wydawane są specjalne certyfikaty uczestnictwa.

Mamy także uprawnienia do przeprowadzania egzaminów ze znajomości oprogramowania Autodesk i wydawania honorowanych na całym świecie Międzynarodowych Certyfikatów Autodesk na poziomie Associate i Professional.

Certyfikat Autodesk Autoryzowane Centrum Szkoleniowe PCC Polska
Certyfikat Autodesk Academic Partner 2019 - szkolenia dla studentów

Centrum Szkoleniowe Autodesk we Wrocławiu

Nasze Autoryzowane Centrum Szkoleniowe Autodesk usytuowane jest w dogodnej lokalizacji. W pobliżu znajduje się przystanek tramwajowy i autobusowy. Dla zmotoryzowanych klientów bezpośrednio przed naszym biurem znajduje się bezpłatny parking. Posiadamy dwie klimatyzowane, nowocześnie wyposażone sale szkoleniowe, dostosowane potrzeb do małych (3 osobowych) i dużych ( 8 osobowych) grup.

Do dyspozycji uczestników w salach szkoleniowych są:

  • stacje robocze zaopatrzone w aktualne oprogramowanie Autodesk,
  • profesjonalne manipulatory 3D,
  • duży ekran z projektorem multimedialnym,
  • tablica sucho ścieralna i flipchart,
  • Telewizor 55”.

 

Jesteśmy rzetelni i wiarygodni

Wierzymy, że w biznesie najważniejsze jest zaufanie i wiarygodność wobec partnerów. Dlatego też dołączyliśmy do programu RZETELNA FIRMA.

Zrealizowane szkolenia unijne

Na swoim koncie mamy również dwa projekty szkoleniowe współfinansowane ze środków Unii Europejskiej. W ramach projektów „Szkolenia z Zakresu Komputerowego Wspomagania Projektowania” i „Projektujemy na Dolnym Śląsku”, adresowanego do mikro i małych przedsiębiorców, przeszkoliliśmy kilkaset osób z obsługi takich programów jak AutoCAD, 3ds Max czy Revit.

Dbamy o jakość szkoleń

Zawsze naszym priorytetem jest jakość szkoleń w każdym ich aspekcie. Dbamy o nią nieustannie, ankietując uczestników po każdym przeprowadzonym szkoleniu i na bieżąco ulepszając jego program. Dodatkowo dajemy firmom możliwość umieszczania swoich pytań w ankietach poszkoleniowych wypełnianych przez ich pracowników.

Od początku 2005 roku jesteśmy wpisani w Rejestr Instytucji Szkoleniowych (RIS) pod numerem 2.02/00046/2005. Od tego czasu przeprowadziliśmy setki szkoleń i kursów, kształcąc tysiące specjalistów.

Otrzymaliśmy także Certyfikat wdrożenia Standardu Usług Szkoleniowo-Rozwojowych Polskiej Izby Firm Szkoleniowych (SUS 2.0). Nr rejestracyjny certyfikatu: DEKRA/SUS/000914

PCC Polska w mediach społecznościowych

Jeśli korzystasz z takich serwisów jak Facebook, You Tube, Instagram czy Linkedin zapraszamy do polubienia i subskrybowania naszych profili. Znajdziesz na nich relacje z ostatnich realizacji, tutoriale, informacje o nadchodzących wydarzeniach czy promocjach i dużo zdjęć. Kliknij w ikonkę aby przejść do wybranego serwisu społecznościowego.

facebook PCC Polska you tube PCC Polska linked in PCC Polska instagram PCC Polska

Oprogramowanie CAD i 3D

Potrzebujesz oprogramowania?

Zapoznaj się z pełną ofertą naszych programów (AutoCAD, Inventor czy 3Ds Max) i sprzętu.
Odwiedź nasz sklep