Kilkanaście szkoleń w postaci kursów on-line z Miedzynarodowym Certyfikatem Autodesk już teraz dostępnych w naszej ofercie. Ucz się programów CAD i 3D wszędzie tam gdzie jesteś. Wystaczy stanowisko komputerowe i dostęp do Internetu.

Aktualnie oferowane kursy on-line
z oprogramowania CAD i 3D

Poniżej lista aktualnie uruchomianych kursów online. Kliknij w nazwę szkolenia aby przejść do jego opisu. Co ważne – istnieje również możliwość zorganizowania dla Ciebie indywidualnego szkolenia o zmodyfikowanym zakresie i w wygodnym dla Ciebie terminie. Aby skorzystać z takiego rozwiązania zapytaj o szkolenie dedykowane.

AutoCAD online Inventor online Inne szkolenia online

Chcesz wyszukać dostępne szkolenia on-line i ich terminy?

To proste – możesz to zrobić na dwa sposoby: korzystając z terminarza (zaznacz na belce rodzaj programu oraz typ „ONLINE” ) albo wybierajac z listy dostepnych terminów na stronie danego szkolenia.

Kursy online - szkolisz się tam gdzie jesteś

 • Kursy online PCC Polska z programów CAD i 3D to alternatywa dla oferowanych przez nas do tej pory typowych szkoleń stacjonarnych z oprogramowania Autodesk.
 • Teraz nie musisz wychodzić z domu, brać urlopu czy delegacji w pracy, żeby przyjechać do nas na szkolenie.
 • Kursy online oferowane przez PCC Polska mają ten sam zakres, długość trwania i są prowadzane na żywo przez tych samych certyfikowanych trenerów z praktycznym doświadczeniem, co szkolenia stacjonarne. Nawet godziny prowadzenia zajęć są takie same.

Szkolenie online z programów CAD i 3D – oszczędność czasu i pieniędzy

Swoje szkolenia w postaci kursów online oferujemy po bardzo atrakcyjnej cenie, czasami nawet 25% taniej niż szkolenie stacjonarne. Nie musisz też ponosić dodatkowych kosztów jak zakwaterowanie czy dojazd. To naprawdę świetne rozwiązanie, szczególnie jeśli masz mały budżet lub szukasz dodatkowych oszczędności.

zalety szkolenia online

Komunikacja z trenerem poprzez specjalną platformę do szkoleń online

Udostępniamy Ci specjalną platformę do szkoleń online (może znasz GoToMeeting lub TeamViewer?), skrypt szkoleniowy i pliki ćwiczeniowe w formie elektronicznej oraz naszego certyfikowanego trenera Autodesk, z którym podczas kursu możesz się komunikować korzystając z posiadanego mikrofonu lub z czatu.

Całość szkolenia prowadzona jest na żywo. Masz stały kontakt z wykładowcą. Ty widzisz co robi trener na swoim komputerze i na odwrót. Trener na bieżąco czuwa nad poprawnym wykonywaniem ćwiczeń przez wszystkich uczestników. W razie problemów przekazujesz mu kontrolę nad myszką aby udzielił Ci pomocy zdalnej.


„Pełna interakcja w obie strony (prowadzący – uczestnik) pozwoliła nie tylko na jednokierunkową 'prezentację’ ale również reagowanie przeze mnie gdy uczestnikowi coś nie wychodziło. Było to możliwe dzięki podglądowi ekranów uczestników.(…)  zachęcam każdego uczestnika przed szkoleniem aby zaopatrzył się w drugi monitor. Może być to mały monitor o małej rozdzielczości. Najważniejsze aby Windows formalnie pracował w trybie 'Rozszerzonego ekranu’ „.
– poleca nasz trener.


Kursy online zakończone Międzynarodowym Certyfikatem Autodesk

Ponieważ nasze kursy online prowadzone są przez certyfikowanych instruktorów Autodesk wg tego samego zakresu co szkolenia stacjonarne, po ich zaliczeniu otrzymujesz imienny Międzynarodowy Certyfikat ukończenia szkolenia Autodesk (w  formie pdf.) wg aktualnie stosowanego wzoru. Ponadto możemy Ci także wystawić zaświadczenie o ukończeniu szkolenia zgodne z MEN w formie elektronicznej.

Na skróty do szkoleń

Kliknij przycisk aby przejść do listy dostępnych szkoleń on-line.

Co różni kursy online z programów CAD i 3D od szkoleń stacjonarnych?

Różnica jest taka, że podczas szkoleń zdalnych korzystasz ze swojego stanowiska kompuretowego, na którym musisz mieć zainstalowane legalne i aktualne oprogramowanie, z którego chcesz się szkolić (wersja komercyjna, edukacyjna lub demo) oraz posiadać stały dostęp do łącza internetowego. Poza tym u siebie możesz się czuć bardziej swobodnie i przygotować swoje stanowisko nauki tak jak lubisz (do oglądania szkolenia możesz użyć nawet tabletu czy telewizora).

 

Poniższa seria fimów wyjaśni Ci:

 • różnice pomiędzy naszymi szkoleniami online na żywo a typowym e-learningiem,
 • jak prawidłowo przygotować stanowisko do szkolenia PCC Polska,
 • jak przebiega szkolenie online w PCC Polska.

Przykłady prawidłowego stanowiska

Przygotowanie stanowiska do szkolenia online

Masz pytania?

 Skontakuj się z nami drogą elektroniczną, aby otrzymać odpowiedzi.

Wrażenia i opinie uczestników naszych szkoleń online

Mimo iż wydaje się że szkolenie online jest trudniejsze do przeprowadzenia, wszyscy nasi dotychczasowi klienci byli bardzo zadowoleni właśnie z tej formy nabywania wiedzy.  Wrażeniami dzielili się z nami telefonicznie oraz za pomocą wypełnianych ankiet poszkoleniowych ( Wasz feedback jest dla nas bardzo ważny ). Oto niektore z ich opinii:

„Pomimo początkowych obaw szkolenie przebiegło sprawnie i pozwoliło nabyć wiedzę, którą oczekiwałem poznać.”
„Bardzo wygodna forma, drobne zakłócenia dźwięku wymagają dopracowania.”
„Zaskakująco spawnie przeprowadzone szkolenie.”
– uczestnicy dedykowanego szkolenia Inventor online

„Dziękuję za możliwość przeprowadzenia dla mnie szkolenia, (…). Jestem bardzo zadowolony z takiej indywidualnej i profesjonalnej formy szkolenia jaką Państwo oferujecie.”
– uczestnik szkolenia indywidualnego MES I online.
„Udział w szkoleniu w formie online moim zdaniem jest bardzo efektywny dla uczestnika, wrażenia same pozytywne.”
– uczestnik szkolenia indywidualnego MES II online.

Bardzo profesjonalnie przygotowane i zrealizowane szkolenie.”
– uczestnik szkolenia Factory Design Utilities online

„Szkolenie na bardzo dobrym poziomie zarówno pod względem treści jak i sposobu przekazywania wiedzy. Instruktor zaangażowany, było czuć, że zależy mu na przekazaniu praktycznej wiedzy…”
– uczestnik szkolenia indywidualnego z V-Ray

„Ciekawe szkolenie z interesującymi przykładami. Prowadzący chętnie prezentuje rozwiązania problemów zgłaszanych przez uczestników.”
– uczestnik szkolenia Inventor iLogic online

„Szkolenie było przyjemne, przekazana wiedza bardzo przydatna. Jeśli będzie taka możliwość z chęcią wezmę udział w następnych szkoleniach.”– uczestnik szkolenia Inventor- poziom I online

Jak wziąć udział w kursie on-line
z oprogramowania CAD i 3D?

 1. Wejdź na stronę szkolenia online z wybranej tematyki.
 2. Wybierz pasujący Ci termin ( jeśli żaden Ci nie odpowiada napisz do nas).
 3. Dokonaj rejestracji zgodnie z wyświetlanymi krokami.
 4. Opłać szkolenie na podstawie wygenerowanej automatycznie faktury pro-forma lub zgłoś się po fakturę VAT.
 5. Przygotuj swoje stanowisko komputerowe do szkolenia zgodnie z otrzymanymi po rejestracji wskazówkami.

Gotowy do działania?

Kliknij przycisk aby przejść do listy dostępnych szkoleń on-line.

FAQ do szkoleń online

Zobacz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczące szkoleń online w PCC Polska.

Oprogramowanie CAD i 3D

Potrzebujesz oprogramowania?

Zapoznaj się z pełną ofertą naszych programów (AutoCAD, Inventor czy 3Ds Max) i sprzętu.
Odwiedź nasz sklep