Jesteś studentem lub nauczycielem? Zacznij swoją pracę z programami Autodesk od bezpłatnej wersji edukacyjnej. Zobacz jakie to proste!

Zacznij od bezpłatnej wersji edukacyjnej

Jeśli jesteś nauczycielem szkoły średniej, nauczycielem akademickim, uczniem lub studentem, Autodesk zapewnia bezpłatny dostęp do narzędzi i zasobów do projektowania.

Pierwszym krokiem jest pobranie darmowej wersji edukacyjnej wybranego programu Autodesk. Programy można pobrać ze strony Autodesk.

Zainstalowałeś program i zastanawiasz się co robić dalej? Przede wszystkim upewnij się, że właściwie korzystasz z licencji edukacyjnej, czyli:

  • jesteś studentem lub nauczycielem w kwalifikującej się instytucji edukacyjnej.
  • lub licencjonujesz oprogramowanie w imieniu kwalifikującej się instytucji edukacyjnej

W razie wątpliwości zawsze możesz zapoznać się ze szczegółowymi warunkami korzystania z licencji edukacyjnych.

A co jest najważniejsze, to:

  • korzystasz z tego samego oprogramowania, którego używają profesjonaliści — oprogramowanie udostępniane bezpłatnie(*) na licencji edukacyjnej jest identyczne jak oprogramowanie używane komercyjnie,
  • użytkowanie ograniczone jest do celów edukacyjnych — oprogramowania na licencji edukacyjnej można używać wyłącznie do celów związanych z uczeniem się, nauczaniem, szkoleniami, badaniami i pracami rozwojowymi w ramach działalności dydaktycznej instytucji edukacyjnej. Nie wolno używać go do celów komercyjnych, zawodowych ani zarobkowych,
  • masz długi okres użytkowania — obecnie dostępne są licencje 3-letnie. Gdy w społeczności Autodesk Education Community pojawi się nowa wersja, można uzyskać na nią nową licencję i pobrać oprogramowanie.

Jeśli dopiero zaczynasz, mamy dla Ciebie kilka wskazówek, dzięki którym sprawnie zaczniesz obsługę programów:

1. Skorzystaj z materiałów udostępnionych przez Autodesk – Support & LearningNa stronach znajdziesz wskazówki „jak zacząć”, tutoriale i materiały wideo dla początkujących a nawet zaawansowanych użytkowników, materiały do pobrania oraz forum, na którym możesz znaleźć odpowiedzi na najczęstsze pytania i rozwiązania problemów użytkowników.

2. Odwiedź Autodesk Design Academy i skorzystaj z dostępnych tam narzędzi online, pomocnych zarówno w nauczaniu jak i przeznaczonych do samodzielnej nauki – Akademia Autodesku to miejsce, w którym znajdziesz dużo kursów i tutoriali wideo.

3. Autodesk, w ramach inicjatywy Autodesk University, oferuje lekcje online z różnej tematyki i na różnych poziomach. Tutaj możesz wyszukać interesujące Cię prezentacje online.

4. Na naszej stronie pccpolska.pl możesz skorzystać z obszernej zakładki Baza wiedzy znajdziesz tam odpowiedzi na wiele pytań, podzielonych tematycznie:

5. Obserwuj wydarzenia, które cyklicznie organizujemy – webinaria i warsztaty. Webinary live, na żądanie oraz warsztaty to świetna okazja, żeby w krótkim czasie przyswoić sobie sporą dawkę wiedzy – teoretycznie lub praktycznie!

Najlepszym sposobem, żeby nie przegapić żadnego z wydarzeń, jest zapisanie się do naszego comiesięcznego newslettera.

6. Jesteś gotowy na szkolenie od A do Z? Skorzystaj z naszej wakacyjnej promocji! Zapisz się na szkolenie do końca sierpnia z 10% zniżką, a termin na realizację szkolenia możesz wybrać aż do końca roku 2018! Ale to nie wszystko! Masz chętną osobę – zapiszcie się we dwójkę – otrzymacie po 15%, a we trójkę aż 20% rabatu! Z warunkami promocji zapoznaj się tutaj.

7. Czujesz, że już znasz oprogramowanie Autodesk jak własną kieszeń? W takim razie możesz potwierdzić swoje kwalifikacje międzynarodowym certyfikatem Autodesk na dwóch poziomach: Autodesk Certified User oraz Autodesk Certified Professional. Certyfikacja na każdym poziomie jest dodatkowym potwierdzeniem kompetencji i umiejętności, zwiększającym wiarygodność w oczach klientów lub obecnych i przyszłych pracodawców. Jest to istotny element budujący wartość i przewagę na polskim rynku pracy, ale także i międzynarodowym. Zainteresowany? Dołącz do certyfikowanych profesjonalistów – znajdź swoją certyfikację.

Oprogramowanie CAD i 3D

Potrzebujesz oprogramowania?

Zapoznaj się z pełną ofertą naszych programów (AutoCAD, Inventor czy 3Ds Max) i sprzętu.
Odwiedź nasz sklep