CERTYFIKACJA

Certyfikat Autodesk to powszechnie uznawane w branży świadectwo umiejętności, które może pomóc w odniesieniu sukcesów w karierze oraz zapewni korzyści Tobie i Twojemu pracodawcy. Certyfikat stanowi pewny dowód umiejętności i wiedzy posiadacza, przez co może zwiększyć wydajność pracy i poprawić wiarygodność pracownika oraz jego pracodawcy.

Certyfikacja Autodesk prowadzona jest na dwóch poziomach: User i Professional.

Certyfikacje są obecnie dostępne dla wersji 2016, 2017, 2018 dla następujących produktów:

  • AutoCAD
  • Autodesk 3ds Max
  • Autodesk Maya
  • Autodesk Inventor
  • Autodesk Maya
  • Autodesk Fusion 360

Certified User

Przeznaczony dla osób, które dopiero zapoznają się oprogramowaniem i chcą zapoznać się z podstawami obsługi. Jest to potwierdzenie zaangażowania w sukcesy naukowe lub kształcenie zawodowe.

Egzamin Certified User obejmuje wymagania edukacyjne jak i branżowe opracowane tak, aby użytkownicy oprogramowania Autodesk mogli wykazać się umiejętnościami niezbędnymi do rozwijania kariery w projektowaniu. Kierowany do studentów, osób rozpoczynających pracę lub osób które chcą uzyskać certyfikat branżowy.

Egzamin na poziomie Autodesk Certified User składa się z 30 pytań wielokrotnego wyboru, wymagających odpowiedniego dopasowania elementów, wskazywania i klikania, oraz z zadań praktycznych, których celem jest określenie, czy kandydat rozumie zasady działania oprogramowania AutoCAD i potrafi się nim efektywnie posługiwać.

Certified Professional

Przeznaczony dla osób posiadających zaawansowane umiejętności i potrafią rozwiązywać złożone problemy dotyczące procesów przetwarzania i projektowania. Uzyskanie tego certyfikatu świadczy o umiejętnościach odróżniających dana osobę od konkurencji i umożliwiających rozwój kariery.

Egzamin Certified Professional sprawdza wiedzę użytkowników profesjonalnych w zakresie narzędzi, funkcji i typowych zadań wykonywanych w danym oprogramowaniu.
Egzamin składa się z 35 pytań. Trwa on 120 min, w trakcie których wymaga się utworzenia lub zmodyfikowania pliku danych w danym oprogramowaniu a następnie wpisania odpowiedzi we właściwym polu. Pytania z odpowiedziami wielokrotnego wyboru, wymagają dopasowania odpowiednich elementów oraz wskazania.

Oprogramowanie CAD i 3D

Potrzebujesz oprogramowania?

Zapoznaj się z pełną ofertą naszych programów (AutoCAD, Inventor czy 3Ds Max) i sprzętu.
Odwiedź nasz sklep