Pracujesz w programach Autodesk’u i potrzebujesz potwierdzenia swoich umiejętności? W takim razie egzamin certyfikacyjny to coś czego Ci trzeba!

Czas na certyfikację Autodesk!

Nasze Centrum Certyfikacyjne ma w swojej ofercie egzaminy z następujących programów:

  • AutoCAD
  • Inventor
  • 3ds Max
  • Maya
  • Fusion 360
  • Civil 3D

Każdy egzamin odbywa się w języku angielskim i składa się z części testowej wielokrotnego wyboru i zadań otwartych – polegających na utworzeniu lub zmodyfikowaniu plików danych w oprogramowaniu, i następnie wpisanie odpowiedzi we właściwym polu.

Każdą certyfikację można zdawać na dwóch poziomach:

  • Autodesk Certified Userktóry jest przeznaczony dla osób, które dopiero zapoznają się oprogramowaniem i chcą zapoznać się z podstawami obsługi,
  • Autodesk Certified Professional, to certyfikacja dla osób posiadających zaawansowane umiejętności i potrafiących rozwiązywać złożone problemy dotyczące procesów przetwarzania i projektowania.

 

Dlaczego warto posiadać certyfikację?

Zdanie egzaminu gwarantuje Ci wyróżnik na tle konkurencji – świadczy o profesjonalizmie i umiejętnościach pracy w programie. Jest to duży atut specjalistów zajmujących się projektowaniem – posiadacze Certyfikatu to czołówka najlepszych w danej branży.

Certyfikacja na każdym poziomie jest dodatkowym potwierdzeniem kompetencji i umiejętności, zwiększającym wiarygodność w oczach klientów lub obecnych i przyszłych pracodawców. Jest to istotny element budujący wartość i przewagę na polskim rynku pracy, ale także i międzynarodowym, gdyż certyfikacja Autodesk jest dokumentem uznawanym na całym świecie.

Dodatkowo kupując teraz certyfikację na poziomie Certified User poprawkę do egzaminu dajemy gratis! Ale nie zwlekaj, bo ilość promocyjnych certyfikacji jest ograniczona!

Po więcej informacji odnośnie terminów i cen, zapraszamy do odwiedzenia zakładki Certyfikacja:

Oprogramowanie CAD i 3D

Potrzebujesz oprogramowania?

Zapoznaj się z pełną ofertą naszych programów (AutoCAD, Inventor czy 3Ds Max) i sprzętu.
Odwiedź nasz sklep