Nie wiesz od czego zacząć pracę z programami Autodesk? Najlepiej od bezpłatnej wersji 30-dniowej oraz samouczków. Zobacz jak zacząć już dziś!

Zacznij przygodę od bezpłatnej wersji trial

Wiemy, jak bardzo rozbudowane są programy, takie jak AutoCAD, Inventor, 3ds Max czy Maya. Przez mnogość funkcji, sprawne obsługiwanie a nawet rozpoczęcie pracy zazwyczaj zajmuje sporo czasu. Warto mierzyć siły na zamiary i zacząć od podstaw. Dlatego z okazji wakacji, kiedy dni są dłuższe i mamy więcej energii, warto poświęcić ją na poznanie czegoś nowego.

Dobrym posunięciem jest najpierw pobranie 30-dniowej, darmowej wersji wybranego programu Autodesk i.. zarezerwowanie trochę czasu na wdrożenie się. Programy można pobrać ze strony Autodesk.

Zainstalowałeś program i zastanawiasz się co robić dalej? Przede wszystkim – nie bój się programu! Mamy dla Ciebie kilka wskazówek, dzięki którym go oswoisz:

1. Skorzystaj z materiałów udostępnionych przez Autodesk – Support & LearningNa stronach znajdziesz wskazówki „jak zacząć”, tutoriale i materiały wideo dla początkujących a nawet bardziej zaawansowanych użytkowników, materiały do pobrania oraz forum, na którym możesz znaleźć odpowiedzi na najczęstsze pytania i rozwiązania problemów użytkowników.

2. Autodesk, w ramach inicjatywy Autodesk University, oferuje lekcje online z różnej tematyki i na różnych poziomach. Tutaj możesz wyszukać interesujące Cię prezentacje online.

3. Na naszej stronie pccpolska.pl możesz skorzystać z obszernej zakładki Baza wiedzy – znajdziesz tam odpowiedzi na wiele pytań, podzielonych tematycznie:

4. Obserwuj wydarzenia, które cyklicznie organizujemy – webinaria i warsztaty. Webinary live, na żądanie oraz warsztaty to świetna okazja, żeby w krótkim czasie przyswoić sobie sporą dawkę wiedzy – teoretycznie lub praktycznie!

Najlepszym sposobem, żeby nie przegapić żadnego z wydarzeń, jest zapisanie się do naszego comiesięcznego newslettera.

5. Jesteś gotowy na szkolenie od A do Z? Skorzystaj z naszej wakacyjnej promocji! Zapisz się na szkolenie do końca sierpnia z 10% zniżką, a termin na realizację szkolenia możesz wybrać aż do końca roku 2018! Ale to nie wszystko! Masz chętną osobę – zapiszcie się we dwójkę – otrzymacie po 15%, a we trójkę aż 20% rabatu! Z warunkami promocji zapoznaj się tutaj.

Oprogramowanie CAD i 3D

Potrzebujesz oprogramowania?

Zapoznaj się z pełną ofertą naszych programów (AutoCAD, Inventor czy 3Ds Max) i sprzętu.
Odwiedź nasz sklep