Do szkoleń z Inventora na poziomie podstawowym i zaawansowanym dajemy w prezencie zbiór ćwiczeń do Inventora autorstwa Fabiana Stasiaka.

Do szkolenia książka w prezencie!

Wystarczy między 6 – 31 grudnia 2018 r. zgłosić się na szkolenie z Inventora z wybranego poziomu (kurs podstawowy lub zaawansowany). Ale kto pierwszy ten lepszy! Mamy tylko 3 sztuki książek, każda o wartości 110 zł:

  • Zbiór ćwiczeń. Autodesk Inventor 2018. Kurs podstawowy – 2 książki
  • Zbiór ćwiczeń. Autodesk Inventor 2018. Kurs zaawansowany – 1 książka

Wybierz swoje szkolenie z książką: 


O książkach do Inventora i ich autorze

Podręcznik „Zbiór ćwiczeń. Autodesk Inventor 2018. Kurs podstawowy” przeznaczony jest dla osób zaczynających swoją przygodę z systemem Autodesk Inventor 2018. Dzięki ćwiczeniom można swobodnie uczyć się pracy z programem Autodesk Inventor 2018 i osiągnąć biegłość w projektowaniu części, budowaniu zespołów, tworzeniu dokumentacji rysunkowej projektu, administrowaniu plikami modeli 3D i rysunków.

Podręcznik Zbiór ćwiczeń. Autodesk Inventor 2018. Kurs zaawansowany to świetny wybór dla tych użytkowników systemu Autodesk Inventor, którzy znają już podstawy pracy w tym oprogramowaniu i teraz chcą intensywnie wykorzystywać zaawansowane możliwości Inventora oraz jak najlepiej wykorzystać to narzędzie projektowe. Książka zawiera także rozdział o Autodesk Vault Basic 2018, który przybliża narzędzie do zarządzania dokumentacją projektową.


Sam autor, Fabian Stasiak, to jeden z ekspertów oprogramowania Autodesk dla mechaników – szczególnie do projektowania mechanicznego i zarządzania dokumentacją projektową. Jest autorem wielu publikacji tematycznych a także posiadaczem certyfikatu Autodesk Inventor Certified Professional, który potwierdza specjalistyczne umiejętności i praktyczną umiejętność pracy w programie.

Oprogramowanie CAD i 3D

Potrzebujesz oprogramowania?

Zapoznaj się z pełną ofertą naszych programów (AutoCAD, Inventor czy 3Ds Max) i sprzętu.
Odwiedź nasz sklep