Tworzenie gier, filmów, reklam to Twoja profesja? Dowiedz się jak tworzyć spektakularne postacie i imponujące efekty specjalne! Dołącz do nas na #MEdays2021!

Autodesk Media & Entertainment DAYS 2021
Wirtualna konferencja | 29-30 września
Zapraszamy do rejestracji -> 


Dla kogo Konferencja Autodesk Media & Entertainment DAYS 2021?

Dla wszystkich osób, których życie zawodowe lub pasje koncentrują się wokół produkcji wideo, tworzenia animacji, projektowania środowisk wirtualnej rzeczywistości czy scenografii i postaci z gier komputerowych. Innymi słowy, dla każdego, kogo zawodowo „kręci” tworzenie obiektów sztuki wizualnej przy wykorzystaniu najnowszego oprogramowania i rozwiązań technologicznych.

Z myślą o nich organizatorzy przygotowali bogaty program merytoryczny – od debat i prelekcji, przez prezentacje, sesje pytań i odpowiedzi z udziałem międzynarodowych ekspertów, aż po warsztaty z wykorzystania najnowszych wersji oprogramowania Autodesk.


W programie Konferencji Autodesk Media & Entertainment DAYS 2021:

  • Debata „Artystyczna dusza w świecie deadline’u”. Sesję poprowadzi Radosław Nałęcz – redaktor naczelny Polsat Games.
  • Dynamiczne rozmowy o trendach z czołowymi przedstawicielami branży.
  • Prezentacja PCC Polska – break out rooms – Tworzenie Cut – sceny filmowej w czasie rzeczywistym z użyciem systemów Motion Capture.
  • Najlepsze praktyki prezentowane przez klientów: Bones Studio, Platige Image, 11bit studios.
  • Sesje międzynarodowych ekspertów Autodesk, gdzie poznasz tajniki oprogramowania 3ds Max, Maya, Arnold, Shotgrid (ex- Shotgun) czy MotionBuildera.

Media & Entertainment Days to także możliwość udziału w gamifikacji – czyli rywalizacji sprawdzającej wiedzę z tematyki poruszonej na konferencji! Świetna zabawa i adrenalina gwarantowane! Konferencja odbędzie się online, a wszystko co trzeba zrobić, by zostać jej uczestnikiem, to zarejestrować się! Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.


Więcej informacji o konferencji, tegorocznych prelegentach, wydarzeniach specjalnych i programie wydarzenia można znaleźć na stronie: https://www.autodeskday.pl/

Zapraszamy do rejestracji. Konferencja jest bezpłatna, liczba miejsc limitowana.

Oprogramowanie CAD i 3D

Potrzebujesz oprogramowania?

Zapoznaj się z pełną ofertą naszych programów (AutoCAD, Inventor czy 3Ds Max) i sprzętu.
Odwiedź nasz sklep