Certyfikaty Autodesk to swoista inwestycja w wiedzę, która buduje przewagę. Posiadanie takiego certyfikatu to potwierdzenie kompetencji i umiejętności. Zwiększa wiarygodność w oczach klientów Twojej firmy. Poznaj co nowego oferujemy…

CERTYFIKAT AUTODESK

Obecnie firma Autodesk umożliwia otrzymanie Certyfikatów z umiejętności obsługi i wiedzy o programach zarówno dla branży mechanicznej, architektonicznej jak i mediowej. Certyfikaty te posiadają unikalny numer i mają charakter międzynarodowy – są uznawane w Polsce i na całym świecie: w Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii, Niemczech, tak samo jak we Wrocławiu, w Poznaniu, w Krakowie, Łodzi czy w Warszawie.

Co jeszcze musisz wiedzieć? Zdany egzamin potwierdzony specjalnym osobistym certyfikatem umożliwia wykorzystanie logo tego certyfikatu na Twojej wizytówce, portfolio albo na przykład w stopce maila. Ten mały znaczek może okazać się bardzo istotny w zaangażowaniu Twojej osoby do nowego projektu czy wyborze Twojej firmy przez potencjalnego klienta.

Wpływ certyfikatu Autodesk na pozycję na rynku pracy

„Zespół architektoniczny DDJM dobieramy bardzo starannie – tworzą go wykwalifikowani i doświadczeni architekci.
Uzyskanie przez nich certyfikatów ze znajomości oprogramowania Autodeskto ważny wyznacznik również dla naszych klientów
i element decydujący o wyborze pracowni”
Wojciech Miecznikowski,
współwłaściciel pracowni DDJM Biuro Architektoniczne Sp. z o.o.

CERTYFIKACJA REVIT – nowość w naszej ofercie

Pod koniec roku 2019 postanowiliśmy rozszerzyć naszą ofertę. Dodaliśmy Certyfikację Revit obejmującą dwa Egzaminy dotyczące Revit – multidyscyplinarnego oprogramowania BIM: Revit Architecture (Projektowanie Architektoniczne) oraz Revit Structure ( Projektowanie Konstrukcyjne). Sprawdzają Twoja znajomość poruszania się w interfejsie programu Revit, oglądania i nawigacji modelem, rozumienia koncepcji architektonicznego modelowania 3D, korzystania z funkcji i narzędzi do modelowania i modyfikacji elementów 3D, używania dokumentacji, widoków i zarządzania projektem.

Powyższe Certyfikaty, podobnie jak inne dla oprogramowania Autodesk, można uzyskać na poziomie User i/lub na poziomie Professional. Musisz wiedzieć, że poziom egzaminów jest wysoki, a ich wynik odzwierciedli Twój poziom wiedzy.

Certyfikaty Revit

Poziom User to świetne rozwiązanie m.in. dla uczniów szkół średnich, zawodowych czy studentów, którzy uczą się pracy w programie częściowo na uczelni a częściowo samodzielnie w domu. Uzyskanie Certyfikatu Autodesk na poziomie User może otworzyć im drzwi do kariery.

Jeśli chodzi o poziom Professional to ten poziom wiedzy i doświadczenia uzyskuje się pracując w oprogramowaniu Revit przynajmniej przez 2 lata (minimum 400h pracy). Same egzaminy trwają od 50 do 120 minut i obejmują 30-35 pytań wielokrotnego wyboru i zadań otwartych.

Szczegóły na temat poszczególnych egzaminów znajdziesz w zakładce Certyfikacja Revit >>

Certyfikat programu BIM – Autodesk Revit

„Obecnie coraz więcej firm zaczyna dostrzegać korzyści jakie daje modelowanie informacji o budynku (BIM). Posiadanie certyfikatu z Revita – platformy dedykowanej BIM, jest pewnego rodzaju gwarancją wiedzy z tego zakresu”
Michał Zając, PM Goup

CERTYFIKACJA AUTODESK – lepsze przygotowanie to lepsze wyniki egzaminu certyfikacyjnego

Jako dodatkowa opcja umożliwiamy zakup dostępu do aplikacji GMetrix zawierającej testy wstępne, mierzące poziom wiedzy na temat oprogramowania. Dzięki niej oswoisz się z tym typem egzaminu, będziesz wiedzieć z czego lepiej się przygotować i co należy powtórzyć. Kandydat na egzamin może ćwiczyć w aplikacji przez około rok od zakupu. Aplikacja GMetrix dostępna jest dla wybranych Egzaminów Certyfikacyjnych.  Skontaktuj się z nami po więcej informacji…

Ćwicz, używając oprogramowania, gdyż doświadczenie w jego użytkowaniu jest najlepszą drogą do sukcesu. Jeśli chcesz możesz skorzystać z oferty naszych dedykowanych szkoleń lub konsultacji aby poszerzyć lub uzupełnić swoją wiedzę.

  Pracownicy z certyfikatem Autodesk Revit

  Brak Ci pewności siebie – kup egzamin z poprawką

  Pamiętaj, że zawsze możesz zakupić voucher na egzamin certyfikacyjny z poprawką, czyli dodatkowym podejściem. Wychodzi to dużo taniej niż wykupienie dwóch osobnych podejść. Jeśli nie uzyskasz za pierwszym razem pozytywnego wyniku egzaminu musisz tylko odczekać jeden dzień (24 godziny) przed ponownym podejściem do egzaminu. Voucher jest ważny prawie przez rok od wygenerowania.

  Egzamin odbywa się w ustalonym wcześniej dniu, na specjalnie przygotowanym stanowisku komputerowym w naszym Centrum Szkoleniowym we Wrocławiu. Aby podejść do egzaminu należy wnieść pełną opłatę za egzamin minimum na 7 dni roboczych przed datą jego rozpoczęcia (kwestie organizacyjne).

  Oprogramowanie CAD i 3D

  Potrzebujesz oprogramowania?

  Zapoznaj się z pełną ofertą naszych programów (AutoCAD, Inventor czy 3Ds Max) i sprzętu.
  Odwiedź nasz sklep