Jeśli chcesz zacząć wykorzystywać moduł iLogic do automatyzacji projektowania lub już to robisz ale napotykasz problemy i błędy zachęcamy do skorzystania właśnie z Konsultacji Dedykowanych.

Dlaczego iLogic?

iLogic to narzędzie, które za pomocą reguł i parametrów, pozwala w łatwy sposób standaryzować i zautomatyzować proces projektowania oraz skonfigurować swoje wirtualne produkty. Projektanci i inżynierowie mogą wykorzystać funkcje automatyzacji iLogic nawet, jeśli nie są doświadczonymi programistami.

Inventor ilogic - konsultacje dedykowane

Nasze dedykowane konsultacje z iLogic pomogą w uzyskaniu brakujących umiejętności tworzenia reguł i instrukcji w języku iLogic, przeanalizujemy aktualne wykorzystanie narzędzia iLogic i doradzimy jak rozwiązać napotkane problemy.

Konsutlacje z iLogic - PCC Polska

Korzystając z naszych konsultacji dedykowanych z iLogic możesz np.:

  • skonsultować jaki typ automatyzacji procesu projektowania jest Ci faktycznie potrzebny,
  • dowiedzieć się jak zbudować własny konfigurator w iLogic, poznać narzędzia przeznaczone do konfiguracji własnych produktów.
  • utworzyć, zweryfikować lub zmodyfikować niestandardowy interfejs za pomocą reguł iLogic,
  • nauczyć się korzystać z edytora VBA, aby móc rozszerzyć funkcjonalność reguł iLogic o funkcje, które teoretycznie nie są dostępne,
  • stworzyć swój pierwszy szablok kodu (snippet) pozwalający na szybkie zapisanie i wykorzystywanie ulubionych fragmentów kodu iLogic,
  • nauczyć się jak dobrze zorganizować szablony aby przyspieszyć pisanie swoich reguł,
  • rozwiązać takie zagadnienia jak np. automatyczne wyszukiwanie i zmiana konfiguracji iPart lub iAssembly, automatyczne wstawianie informacji o liczbie sztuk komponentu na rysunku detalicznym np. automatyczne sterowanie wyświetlaniem komponentów szyku,
  • usprawnić działanie procedur iLogic w swoich projektach,
  • z łatwością zachowywać i ponownie wykorzystywać wcześniejsze prace,
  • poprawić dokładność i wydajność projektowania oraz w widoczny sposób skróć czas wykonywania powtarzalnych zadań.

Powyższe zagadnienia to tylko fragment tematów, które mogą być poruszone podczas konsultacji z naszym specjalistą od iLogic. Jest on doświadczonym inżynierem i szkoleniowcem. Od kilkunastu lat na co dzień pracuje w oprogramowaniu Inventor, korzystając z jego zaawansowanych funkcji. Praktyczna znajomość programu i umiejętność tworzenia innowacyjnych rozwiązań programistycznych sprawia, że wiedza jaką będzie się dzielił podczas konsultacji to rzecz cenna dla każdego zaawansowanego użytkownika Inventora.

Jednocześnie przypominamy, że konsultacje mogą mieć formę krókiego szkolenia, porady telefonicznej z przesłaniem plików e-mailem czy nawet on-line poprzez zdalny pulpit.

W przygotowaniu także szkolenia z iLogic. Serdecznie zapraszamy do naszego Centrum Szkoleniowego we Wrocławiu.

Konsutlacje dedykowane z iLogic

Centrum Szkoleniowe PCC Polska to świetne miejsce na przyswojenie nowych umiejętności. Zajęcia prowadzimy rzetelnie, z dokładnością i zaangażowaniem. Nasi trenerzy indywidualne podchodzą do każdego z kursantów – jeśli czegoś nie wiesz, wystarczy zapytać.

Oprogramowanie CAD i 3D

Potrzebujesz oprogramowania?

Zapoznaj się z pełną ofertą naszych programów (AutoCAD, Inventor czy 3Ds Max) i sprzętu.
Odwiedź nasz sklep