Poznaj nową usługę dla inżynierów i konstruktorów borykających się z problemami modelowania 3D w parametrycznym systemie CAD od podstaw.

Szkolenie Fusion 360 CAD 3D – stacjonarne i online

Nowe szkolenie w ofercie naszego Centrum Szkoleniowego z podstaw obsługi programu Fusion 360 firmy Autodesk łączy projektowanie, inżynierię, elektronikę i produkcję na jednej platformie oprogramowania. Jego naważniejsze cechy:

  • Szkolenie podstawowe Fusion 360 CAD 3D pozwala na poznanie podstaw pracy z programem Fusion 360 w zakresie modelowania 3D.
  • Poprzez samodzielną pracę z programem Fusion 360 uczestnicy uczą się swobodnej obsługi programu i jego konfiguracji. tworzenia i edycji rysunków w 2D oraz 3D, organizacji przestrzeni roboczej i przestrzeni modelu 3D.
  • Kurs Fusion 360 CAD 3D jest prowadzony w małych grupach, metodą warsztatową.
  • Trener jest osobą z wieloletnim doświadczeniem zarówno w prowadzeniu szkoleń jak i obsłudze Fusion 360.
  • Możliwe jest uczestnictwo w szkoleniu hybrydowo.
  • Szkolenie to przygotowuje uczestnika pod kursy zaawansowane Fusion 360 z zakresu CAM, również dostępne w naszej ofercie.

fusion360-szkolenie-podstawowe-CAD-3D

Przejdź do szkolenia aby poznać jego pełny zakres:

Jak zapisać się na szkolenie Fusion 360 CAD 3D w PCC Polska?

KROK 1: Wejdź na stronę z listą szkoleń Fusion 360– sprawdź zakresy szkoleń i wybierz to, które Ci najbardziej odpowiada.

KROK 2: Wybierz termin  i wypełnij formularz zgłoszeniowy – jest to konieczne, żebyśmy zarezerwowali dla Ciebie miejsce w danym terminie.

KROK 3: Opłać szkolenie w terminie – możesz to zrobić od razu podczas rejestracji (Przelewy24) lub po zapisie (przelewem bankowym) na podstawie otrzymanej w zgłoszeniu faktury pro-forma.

 


MASZ PYTANIA?

Nie wiesz, który zakres będzie dla Ciebie najlepszy? Potrzebujesz innego terminu lub indywidualnego szkolenia? Zapraszamy do kontaktu: szkolenia@pccpolska.pl |  tel.507 470 718

Oprogramowanie CAD i 3D

Potrzebujesz oprogramowania?

Zapoznaj się z pełną ofertą naszych programów (AutoCAD, Inventor czy 3Ds Max) i sprzętu.
Odwiedź nasz sklep