Otwieramy zapisy na wakacyjne szkolenia w PCC Polska z programu Inventor. W ofercie całkiem nowe zawansowane szkolenie z programu Inventor Tooling. 

Zainwestuj w siebie i w szkolenia z Inventor

Szkolenie z projektowania form wtryskowych w Inventor Tooling to kolejne po INVENTOR ZARZĄDZANIE PROJEKTAMI I PLIKAMI, unikalne szkolenie specjalistyczne z narzędzi zawartych w programie Inventor, w ofercie naszego Centrum Szkoleniowego.

Szkolenie Inventor Tooling projektowanie form

Podczas Szkolenia z zarządzania projektami i plikami nauczysz się korzystać z narzędzi „Pack&Go”, Design Assistant oraz narzędzi do zrządzania plikami projektowymi w oprogramowamiu Autodesk Inventor. Szkolenie trwa 1 dzień (6h).

Natomiast Szkolenie Projektowanie form wtryskowych w Inventor Tooling umożliwi Ci poznanie zestawu narzędzi do tworzenia form wtryskowych zawartego w oprogramowaniu Inventor Professional. Oprogramowanie to obsługuje nie tylko tworzenie rdzeni, wgłębień i wkładek, ale jest wyposażone w narzędzia do symulacji formowania z MoldFlow. Szkolenie trwa 2 dni (12h).

Przejdź do szkolenia aby poznać jego pełny zakres:


szkolenie-kurs-inventor-tooling-projektowanie-form

3 najważniejse cechy specjalistyczncyh szkoleń z programu Inventor:

  • Oba wspomniane kursy przeznaczone są dla osób, które już znają oprogramowanie Inventor (mają opanowany poziom II) i chcą rozwijąć swoje umiejetności w konkretnych obszarach.
  • Szkolenia z programu Inventor prowadzone są metodą warsztatową w małych grupach.
  • Udział w nich można brać zarówno stacjonalnie jak i online.

Przeszkoli Cię doświadczony instruktor Inventor z wiedzą praktyczną

Nasi specjaliści, którzy poprowadzą szkolenia, posiadają ogromne doświadczenie jako szkoleniowcy, a przede wszystkim jako projektanci i konstruktorzy. To drogocenna wiedza. Jeżeli myślisz poważnie o podjęciu pracy lub już pracujesz w branży mechanicznej powinieneś wybrać nasze szkolenia – po ukonczonych kursie otrzymasz Międzynarodowy Certyfikat Uczesnictwa.


Jak zapisać się na szkolenie Inventor w PCC Polska?

KROK 1: Wejdź na stronę z listą szkoleń Inventor – sprawdź zakresy szkoleń i wybierz to, które Ci najbardziej odpowiada.
KROK 2: Wybierz termin  i wypełnij formularz zgłoszeniowy – jest to konieczne, żebyśmy zarezerwowali dla Ciebie miejsce w danym terminie.
KROK 3: Opłać szkolenie w terminie – możesz to zrobić od razu podczas rejestracji (Przelewy24) lub po zapisie (przelewem bankowym) na podstawie otrzymanej w zgłoszeniu faktury pro-forma.


MASZ PYTANIA?

Nie wiesz, który zakres będzie dla Ciebie najlepszy? Potrzebujesz innego terminu lub indywidualnego szkolenia? Zapraszamy do kontaktu: szkolenia@pccpolska.pl  tel.507 470 718

Oprogramowanie CAD i 3D

Potrzebujesz oprogramowania?

Zapoznaj się z pełną ofertą naszych programów (AutoCAD, Inventor czy 3Ds Max) i sprzętu.
Odwiedź nasz sklep