Wykorzystuj narzędzia programistyczne do automatyzacji projektowania i zadań. Sprawdź nasze specjalistyczne kursy.

Szkolenia z programowania w CAD

Często zdarza się, że w swojej codziennej pracy projektowej wykonujesz mnóstwo powtarzalnych, żmudnych czynności, które wydłużają Ci czas zakończenia zadania i mogą powodować błędy? Mamy na to sposób – wprowadź automatyzację! Pomocne w tym będą dostępne moduły w programach CAD i specjalne narzędzia programistyczne. Dzięki nim zwiększysz efektywność projektowania, podniesiesz jakość tworzonej dokumentacji i skrócisz cały cykl projektowy.


Czy programowanie w CAD jest łatwe?

Zdania w tej kwestii są podzielone. Najlepszym sposobem na rozpoczęcie nauki programowania w CAD jest znalezienie kursu online lub szkolenia stacjonarnego, które odpowiadają preferencjom i potrzebom użytkownika. Często kluczowe jest też doświadczenie i podejście trenera.

W Autoryowanym Centrum Szkoleniowym PCC Polska możesz skorzystać ze specjalistycznych szkoleń dla użytkowników programów CAD. Prowadzone są one na żywo, przez profesjonalistów z wieloletnim doświadczeniem. Obejmują zapoznanie z różnymi narzędziami i językami programowania, tworzenie skryptów i pisanie reguł.

automatyzacja prac programowanie iLogic inventor
Nasze szkolenia pomogą Ci wprowadzić automatyzację monotonnych i czasochłonnych zadań w takich programach CAD jak: Inventor, Fusion 360 czy AutoCAD.


Dodatkowo oferujemy też kurs Inventor iLogic, który obejmuje pracę z modułem iLogic do programu Inventor.  Szkolenie to oparte jest wyłącznie na funkcjach iLogic, bez użycia bezpośrednich komend API – czyli bez programowania w Visual Basic.

Zerknij w tabelkę i wybierz swoje szkolenie:

Automatyzacja prac
w AutoCAD

Automatyzacja prac
w Inventor

Automatyzacja prac
we Fusion 360

 

 

Czym jest iLogic?  Dowiesz się tego z naszego artykułu: iLogic dla Inventor

Dla kogo szkolenie z programowania w CAD?

  • Nasze szkolenia przeznaczone są głównie dla zaawansowanych użytkowników programów CAD: inżynierów mechaników, konstruktorów i projektantów.
  • W kursie mogą wziąć udział też informatycy, programiści czy administratorzy systemów CAD.
  • Umiejętność programowania będzie dodatkowym ułatwieniem ale nie jest wymagana. Zakresy naszych szkoleń są tak skonstruowane, że nie trzeba znać jezyków programowania, żeby wziąć w nich udział.

Dedykowane konsultacje w PCC Polska

Potrzebujesz zautomatyzować zadania ale nie masz czasu na naukę nowych narzędzi czy programowania w CAD? Specjaliści PCC Polska z chęcią przeanalizują Twój problem i przygotują dla Ciebie specjalną aplikację.

Oprogramowanie CAD i 3D

Potrzebujesz oprogramowania?

Zapoznaj się z pełną ofertą naszych programów (AutoCAD, Inventor czy 3Ds Max) i sprzętu.
Odwiedź nasz sklep