SZKOLENIA AUTODESK W WARSZAWIE

Szukasz dobrej oferty na szkolenie z oprogramowania Autodesk?
Polecamy ofertę naszego Autoryzowanego Centrum Szkoleniowego Autodesk.
Organizujemy kursy w Warszawie prowadzone przez trenerów z wieloletnią praktyką.

Szkolenia w PCC Polska w Warszawie – co nas wyróżnia?


 • Przeprowadzamy szkolenia z oprogramowania Autodesk w siedzibie klienta w Warszawie i okolicach. Posiadamy profesjonalne mobilne stacje robocze z zainstalowanym aktualnym oprogramowaniem, które możemy wypożyczyć na taką okoliczność.
 • Status ATC (Authorized Training Center), który posiada firma PCC Polska oznacza, że nasi trenerzy co roku przechodzą specjalny proces autoryzacji w firmie Autodesk i posiadają kwalifikacje na najwyższym światowym poziomie.
 • Status ATC pozwala nam też wystawiać zaświadczenia ukończenia szkolenia w postaci Międzynarodowych Certyfikatów Autodesk.
 • Jesteśmy wpisani w Rejestr Instytucji Szkoleniowych(RIS) pod numerem 02/00046/2005. Przeprowadziliśmy setki szkoleń i kursów AutoCAD, Inventor, Fusion 360 czy 3ds Max,  kształcąc tysiące specjalistów. Zaufały nam przedsiębiorstwa, Urzędy Pracy, Uczelnie Wyższych. Organizowaliśmy szkolenia finansowane zarówno z Krajowego Funduszu Szkoleniowego jak i Funduszy Europejskich,

szkolenia cad i 3D certyfikat ATC

 

Kurs AutoCAD, Inventor, 3ds Max w Warszawie


W naszej ofercie znajdziesz profesjonalne szkolenia z oprogramowania Autodesk CAD i 3D o zróżnicowanym poziomie zaawansowania ( podstawowe, zaawansowane i z wybranego zakresu):

i wiele innych.

Oferujemy również szkolenia dedykowane skierowane pod konkretne potrzeby Klienta lub konsultacje (także on-line), które pomagają zwiększyć wydajność, czy rozwiązać bieżące problemy projektowe.

  Skorzystaj z wiedzy i doświadczenia naszych trenerów


  Kursy Autodesk z programów AutoCAD, Inventor czy 3ds Max w Warszawie prowadzą doświadczeni szkoleniowcy. Od kilkunastu lat stosują narzędzia i funkcje oprogramowania Autodesk w swojej codziennej pracy. Przeprowadzanie szkoleń i konsultacji dla różnych branż i wiedza praktyczna to gwarancja najwyższej jakości naszego kursu.

  Kursy CAD i 3D w Warszawie prowadzimy w małych grupach 2-10 osób (a czasami nawet dla jednej osoby) nasi trenerzy mają możliwość indywidualnego podejścia do każdego uczestnika i dopasowania tempa szkolenia do całej grupy.

  szkolenia warsztaty konferencje autodesk

  Jak zapisać się
  na szkolenie Autodesk?

  1. Znajdź interesujący Cię kurs spośród naszych licznych szkoleń.
  2. Poproś o ofertę wysyłając formularz kontaktowy lub wiadomość do szkolenia@pccpolska.pl
  3. Zaakceptuj ofertę, ustal termin i dokonaj przedpłaty.
  4. Przyjdź na szkolenie!
  Autoryzowane Centrum Szkoleniowe Autodesk
  Oprogramowanie CAD i 3D

  Potrzebujesz oprogramowania?

  Zapoznaj się z pełną ofertą naszych programów (AutoCAD, Inventor czy 3Ds Max) i sprzętu.
  Odwiedź nasz sklep