Jesteś uczniem lub studentem i chcesz się nauczyć korzystać z programów CAD lub 3D? Skontaktuj sie z nami – w PCC Polska mamy dla Ciebie szkolenia w promocyjnych cenach.

Cześć!

Szukasz specjalnej oferty szkoleń dla uczniów i studentów? Dobrze trafiłeś/-łaś. Możemy Ci zaproponować pojedyncze miejsce na naszym szkoleniu otwartym lub zorganizować szkolenie zamknięte dla grupy osób z Twojej uczelni/szkoły w fajnej cenie.

Miejsce szkolenia: Autoryzowane Centrum Szkoleniowe Autodesk (Wrocław,  ul. Kościerzyńska 10) lub poprzez platformę online.


Szkolenia dla uczniów i studentów z oprogramowania CAD i 3D

Szkolenia CAD i 3D dla uczniów i studentów
objęte ofertą promocyjną:

W cenie szkolenia uczestnicy otrzymują:

Nowe szkolenia CAD i 3D dla studentów i uczniów

 • Dostęp do stanowiska komputerowego wyposażonego w najnowsze oprogramowanie (stacjonarnie).
 • Skrypty szkoleniowe (broszury i ćwiczenia do samodzielnej pracy w programie).
 • Materiały piśmiennicze (notatnik + długopis, stacjonarnie).
 • Autoryzowany Certyfikat ukończenia szkolenia Autodesk, ważny na całym świecie.
 • Poczęstunek z kawą i herbatą w trakcie szkolenia (stacjonarnie).
 • Ciepły obiad w przerwie kursu (opcjonalnie podczas szkolenia stacjonarnego).

Jak prowadzimy szkolenia CAD i 3D dla studentów?

Nasze szkolenia CAD i 3D są prowadzone metodą warsztatową. Każdy uczestnik ma przydzielone dobrze wyposażone stanowisko komputerowe oraz możliwość bezpośredniego kontaktu z trenerem prowadzącym zajęcia. Szkolenia odbywają się w małych grupach, tak aby każdy mógł uzyskać jak najwięcej wiedzy w sposób dopasowany do własnych możliwości. Materiał szkoleniowy kursu stanowią ćwiczenia i przykłady praktyczne.

Szkolenia dla studentów CAD i 3D w PCC Polska - dlaczego warto?

O wielu lat realizujemy szkolenia dla szkół zawodowych, uczelni wyższych i centrum kształcenia praktycznego. Szkolimy zarówno uczniów i nauczycieli. Uczestniczymy w projektach unijnych. W 2022 roku przeszkoliliśmy ponad 300 osób z obsługi oprogramowania 3ds Max, Inventor oraz AutoCAD.

O trenerach prowadzących szkolenia CAD i 3D

Nasi instruktorzy to doświadczeni szkoleniowcy. Od kilkunastu lat na co dzień pracują w oprogramowaniu Autodesk, korzystając z jego zaawansowanych funkcji. Mają ogromną wiedzę praktyczną i wieloletnie doświadczenie w szkoleniach dla różnych branż. Dzięki temu potrafią znakomicie poprowadzić kursantów przez wszystkie zagadnienia i poziomy szkolenia.  Ich wysokie umiejętności obsługi programu potwierdzają zdobyte Certyfikaty Użytkownika i Instruktora Autodesk.

Warunki promocji:

 • Promocja jest skierowana do uczniów i studentów z ważną legitymacją/ indeksem (do przedstawienia przed szkoleniem), którzy finansują szkolenie samodzielnie.
 • Terminy szkoleń otwartych dostępne są w terminarzu
 • Terminy szkoleń dla grup zorganizowanych ustalane są indywidualnie.
 • Oferta szkoleń dla grup zorganizowanych przeznaczona jest dla grup co najmniej 6 osobowych, które są osobami uczącymi się.
 • Należność za szkolenie należy opłacić przed szkoleniem (patrz Regulamin Szkoleń )
 • Promocja nie łączy się z innymi rabatami czy promocjami.
 • Jeśli chcesz skorzystać z oferty dla studentów prosimy o wysłanie zapytania z naszej strony www lub kontakt z Działem Szkoleń.

 Zapraszamy – czekamy na Ciebie!

Oprogramowanie CAD i 3D

Potrzebujesz oprogramowania?

Zapoznaj się z pełną ofertą naszych programów (AutoCAD, Inventor czy 3Ds Max) i sprzętu.
Odwiedź nasz sklep