Myślisz, że do tworzenia profesjonalnych wizualizacji architektonicznych potrzeba wieloletniego doświadczenia? Mamy dla Ciebie tę wiedzę w pigułce – zapraszamy na warsztat online, który pomoże Ci szybciej wystartować w tym dziale wizualizacji.


Dlaczego warsztaty z wizualizacji architektonicznych?

Wizualizacje architektoniczne to nic innego jak prezentacja koncepcji architekta. Umiejętnie i w przystępny sposób wyjaśniają założenia i rozwiązania projektowe. Forma ta jest bardzo przydatna zarówno inwestorom, jak i realizatorom inwestycji: architektom, firmom deweloperskim, klientom indywidualnym. Piękne, fotorealistyczne wizualizacje mogą zadecydować o zainteresowaniu danym projektem, zwycięstwie w konkursie architektonicznym czy o podjęciu decyzji dot. wyboru i realizacji danej koncepcji. Jednym słowem mogą być kluczowe w Twojej pracy.

Chcesz pięknie wizualizować nawet najbardziej skomplikowane projekty?

Aby Twoje wizualizacje architektoniczne wyglądały profesjonalnie i fotorealistycznie, powinny wyróżniać się: najwyższą jakością, niezwykłą dbałością o szczegóły i precyzją. Na naszych warsztatach zajmiemy się statycznymi renderingami w 3ds Max. Przekażemy wiedzę, którą nasz trener zdobywał przez kilkanaście lat praktyki. W 3 godziny dowiesz się najistotniejszych rzeczy na temat współpracy 3ds Max z innych programami i silnikami renderującymi (V-Ray, Corona, Maxwell Render, Photoshop itp.). Poznasz triki i wskazówki jak korzystać z narzędzi do wizualizacji 3D, co znacznie poprawi Twoją pracę nad projektami.


Warsztat „Efektowne wizualizacje architektoniczne – 3ds max i silniki renderujące” będzie prowadzony w formie online.  Wybierz jeden z dwóch terminów: 18 września lub 2 października.

Czas trwania to ok. 3 godziny. Startujemy o godz. 10:00.


Podczas warsztatu online dowiesz się:

  • jak przygotować podkłady i uniknąć błędów przy współpracy z programami CAD,
  • kluczowych wskazówek i technik w modelowaniu architektury,
  • jak wybrać odpowiednią kompozycję, oświetlenie i materiały,
  • jak przygotować model do renderingu w 3ds Max i jakie silniki renderujące możesz wykorzystać.

Koszt warsztatu online to tylko 49zł netto.

Warto je zainwestować – profesjonalnie wykonane wizualizacje w Twoim portfolio przyciągną do Ciebie nowych klientów. Nie zwlekaj i zapisz się już dziś – na każdy termin przeznaczyliśmy tylko 6 miejsc.

Oprogramowanie CAD i 3D

Potrzebujesz oprogramowania?

Zapoznaj się z pełną ofertą naszych programów (AutoCAD, Inventor czy 3Ds Max) i sprzętu.
Odwiedź nasz sklep