Weź udział w bezpłatnym webinarze Autodesk i poznaj jak używać Autodesk Cloud PLM do opanowania zmian i oszczędzania czasu.

 

Autodesk PLM – Opanowanie zarządzania zmianą

Dołącz do ekspertów technicznych Autodesk, Lee Doddsa i Giancarlo Caldarelli, podczas webinaru na żywo, który odbędzie się 28 lutego 2023 r. To Twoja okazja na poznanie, jak korzystać z PLM w chmurze Autodesk, aby opanować nadchodzące zmiany, zaoszczędzić czas i pieniądze.  Podczas webnaru możesz zadawać prowadzącym konkretne pytania dotyczące PLM.

DOŁĄCZ DO WEBINARU >>

Wtorek, 28 lutego 2023  | Godzina: 11:00


Autodesk PLM – zarządzanie cyklem rozwoju produktów w chmurze Autodesk

Autodesk PLM to łatwe w konfiguracji, gotowe rozwiązanie zapewniające wydajność operacyjną, które możesz dostosowywać do swoich potrzeb biznesowych. Wyeliminuj nieporozumienia, utratę danych i opóźnienia, korzystając z wbudowanych mechanizmów integracji z wszystkimi głównymi systemami CAD oraz otwartego interfejsu API, który umożliwia połączenie z systemami biznesowymi.

Od przeglądów projektów po problemy z jakością w terenie, dowolna liczba powodów może rozpocząć proces żądania zmiany lub zlecenia zmiany. W zależności od branży może być konieczne śledzenie danych historycznych do celów audytu. Jedno jest pewne, zmiany się zdarzają i mogą pochłonąć Twój harmonogram, budżet — i zdrowie psychiczne.


Dołącz do webinaru, aby dowiedzieć się, jak zarządzanie cyklem życia produktu (PLM) może pomóc Ci przejąć kontrolę nad zmianami poprzez:

  • Wdrażanie zamkniętych, połączonych procesów jakości w celu zmniejszenia niezgodności produktów.
  • Korzystanie z konfigurowalnych przepływów pracy w celu umożliwienia lepszej współpracy i widoczności między zespołami.
  • Wykorzystanie wbudowanego raportowania do analizowania trendów wskaźników jakości w celu zapobiegania awariom przed ich wystąpieniem, co pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze.

Bezpłatny eBook dla wszystkich uczestników:

Uczestnicząc w transmisji na żywo, zakwalifikujesz się również do bezpłatnego egzemplarza naszego nowego e-booka w połączeniu z Lifecycle Insights: Zarządzanie danymi i procesami rozwoju produktu,

Zarejestruj się na webinarium, aby dowiedzieć się więcej i zostań do końca, aby uzyskać odpowiedzi od ekspertów technicznych.
Nie możesz dołączyć na żywo? Mimo to zarejestruj się, a po webinarze otrzymasz nagranie od organizatorów.

Oprogramowanie CAD i 3D

Potrzebujesz oprogramowania?

Zapoznaj się z pełną ofertą naszych programów (AutoCAD, Inventor czy 3Ds Max) i sprzętu.
Odwiedź nasz sklep