Jak przyspieszyć tworzenie wizualizacji i filmów? Jak wykorzystać przy tym potencjał kolekcji M&E? Podczas webinaru właśnie o tym opowiemy!

Już 10 grudnia zapraszamy na webinar, który z pewnością pomoże usprawnić pracę wizualizatorom, animatorom czy początkującym, którzy zastanawiają się nad zbudowaniem własnej farmy renderującej. Prowadzący  praktycznie opowie o wykorzystaniu programów Arnold, wchodzących w skład kolekcji Media & Entertainment, oraz jak zbudować render farmę.

Farma renderująca to system komputerowy składający się z kilku jednostek obliczeniowych. Prostszymi słowami, to kilka połączonych ze sobą komputerów w sieć. Razem, mogą wykonać więcej obliczeń i w krótszym czasie. Dlaczego warto korzystać z render farm? Obraz końcowy w wysokiej jakości, gotową animację lub film otrzymujemy w krótszym czasie, co pozwala nam szybciej zobaczyć efekty końcowe i nanieść poprawki.

Przy tworzeniu render farmy niezbędny jest silnik renderujący. Najczęściej występującym jest V-Ray, a teraz do gry wchodzi Arnold. To właśnie na jego przykładzie pokażemy jak korzystać z farmy renderującej i jak ją konfigurować.

Webinar „Render farma – budowanie i zarządzanie farmą renderującą” odbędzie się 10 grudnia o godz. 10:00. Czas trwania to ok. 30 min + 15 min Q&A.

Oprogramowanie CAD i 3D

Potrzebujesz oprogramowania?

Zapoznaj się z pełną ofertą naszych programów (AutoCAD, Inventor czy 3Ds Max) i sprzętu.
Odwiedź nasz sklep