Dokąd prowadzi nas przyszłość wytwarzania? Jak przygotować się już dziś do nadchodzących trendów? Jak usprawnić swoją pracę inżynierską z programem Autodesk Nastran In-CAD?

Już 20 marca zapraszamy na webinar, który z pewnością pomoże usprawnić pracę mechanikom i konstruktorom. Prowadzący, Tomasz Jarmuszczak z PCC Polska, praktycznie opowie o wykorzystaniu programu Nastran In-CAD. 

Nastran-In CAD jest narzędziem przeznaczonych do wykonywania analiz i obliczeń MES. Program umożliwia wykonanie różnych typów obliczeń np.: analizy wytrzymałościowe, wyboczenie, obliczenia termiczne, zmęczeniowe, itp.  Program Nastran In-CAD jest szczególnie dobrym rozwiązaniem problemów z modelowaniem i analizą zespołów skręcanych śrubami, gdyż posiada specjalny model połączenia śrubowego symulujący połączenie śrubowe bez konieczności jego fizycznego modelowania. Właśnie na tym przykładzie zaprezentujemy wykorzystanie programu.

Webinar „Analiza połączeń śrubowych z Nastran In-CAD” odbędzie się 20 marca o godz. 10:00. Czas trwania to ok. 30 min + 15 min Q&A.

 

Oprogramowanie CAD i 3D

Potrzebujesz oprogramowania?

Zapoznaj się z pełną ofertą naszych programów (AutoCAD, Inventor czy 3Ds Max) i sprzętu.
Odwiedź nasz sklep