Stworzenie biblioteki BIM własnych produktów to zwiększenie szansy na użycie Twoich wyrobów w projektach tworzonych przez architektów, instalatorów i projektantów, a tym samym zwiększenie sprzedaży wyrobów!


Według opracowanego w 2018 r. raportu NBS na temat technologii BIM 75% projektantów uważa, że producenci powinni udostępniać obiekty BIM.

Już 11 grudnia zapraszamy na webinar na którym dowiedziesz się, czym są obiekty BIM i jak można je tworzyć na podstawie posiadanych projektów inżynierskich zrobionych w oprogramowaniu Inventor.

Producenci wyposażenia i sprzętu, od instalacji grzewczych i wentylacyjnych po okna i windy, przeważnie używają oprogramowania CAD 3D do modelowania mechanicznego, aby tworzyć precyzyjne modele niezbędne do prawidłowej produkcji i montażu. Z kolei firmy z sektora architektury, inżynierii i budownictwa wykorzystują techniki modelowania informacji o budynku (BIM) do planowania, tworzenia i realizowania projektów budowlanych i do zarządzania nimi. Używane w obu zastosowaniach modele różnią się w fundamentalny sposób i nie można z nich korzystać zamiennie.

 

Webinar „Jak stworzyć bibliotekę produktów w standardzie BIM?” odbędzie się 11 grudnia o godz. 10:00. Czas trwania to ok. 30 min + 10 min Q&A.

Oprogramowanie CAD i 3D

Potrzebujesz oprogramowania?

Zapoznaj się z pełną ofertą naszych programów (AutoCAD, Inventor czy 3Ds Max) i sprzętu.
Odwiedź nasz sklep