Uczestnicz w webinarze i dowiedz się jak projektować balustrady balkonowe z wykorzystaniem pakietu programów Autodesk Product Design & Manufacturing Collection.

Zapraszamy na prezentację!

Już 15 lipca zobaczysz w jaki sposób projektować balustrady balkonowe z wykorzystaniem oprogramowania Autodesk Inventor i AutoCAD. Dowiesz się jak wykorzystać synergię programów aby projektować szybciej i lepiej. Spotkanie prowadzimy on-line, możesz więc podłączyć się z dowolnego miejsca, gdziekolwiek jesteś, jeśli tylko masz dostep do Internetu.

W trakcie prezentacji dowiesz się:

W jaki sposób tworzyć parametryczne barierki balkonowe z użyciem programu Autodesk Inventor, oraz w jaki sposób wykorzystać posiadaną dokumentację 2D AutoCAD do szybszego tworzenia elementów balustrad. Wykonamy dokumentację warsztatową, listę części, zestawienie wszystkich komponentów do produkcji, wizualizację, obliczenia wytrzymałościowe.

Projektując parametrycznie w Autodesk Inventor z jednego kompletnego modelu można zrobić jego kolejną wersję czy warianty. Zobacz w jaki sposób można szybko przygotować całą rodzinę produktów o różnych wymiarach i wykonać z nich barierki na całej kondygnacji budynku.

Webinar: Jak projektować balustrady balkonowe z wykorzystaniem pakietu programów Autodesk Product Design & Manufacturing Collection

Zobacz w jaki sposób wykorzystać rysunek 2D od architekta jako podkład do pozycjonowania barierek w 3D i zbudować na nim kompletny zestaw barierek na całej kondygnacji budynku.

W końcowym etapie prezentacji zostanie stworzone kompletne zestawienie stali z informacjami o ilościach poszczególnych profili stalowych dla całego budynku. Zobacz jak zmiana dokonana w pojedynczym elemencie wpływa na całe zestawienie, ilości i długości profili, rysunki i rzuty.


Powyższe zagadnienia to tylko fragment tematów, które mogą być poruszone podczas prezentacji z naszym specjalistą.

Jest on doświadczonym inżynierem i szkoleniowcem. Od kilkunastu lat na co dzień pracuje w oprogramowaniu Inventor, korzystając z jego zaawansowanych funkcji. Praktyczna znajomość programu i umiejętność tworzenia innowacyjnych rozwiązań programistycznych sprawia, że wiedza jaką będzie się dzielił podczas webinaru to rzecz cenna dla każdego użytkownika Inventora jak i AutoCADa.

Jednocześnie przypominamy, że podczas webinaru można zadawać pytania, na które postaramy się udzielić odpowiedzi.

Skorzystaj także z naszej oferty zdalnych i stacjonarnych szkoleń z programu Inventor. Serdecznie zapraszamy do naszego Centrum Szkoleniowego we Wrocławiu.

Centrum Szkoleniowe PCC Polska to świetne miejsce na przyswojenie nowych umiejętności. Zajęcia prowadzimy rzetelnie, z dokładnością i zaangażowaniem. Nasi trenerzy indywidualne podchodzą do każdego z kursantów – jeśli czegoś nie wiesz, wystarczy zapytać.

Oprogramowanie CAD i 3D

Potrzebujesz oprogramowania?

Zapoznaj się z pełną ofertą naszych programów (AutoCAD, Inventor czy 3Ds Max) i sprzętu.
Odwiedź nasz sklep