Z okazji nadchodzących Świąt i Nowego Roku 2023 wszystkim naszym klientom, partnerom i trenerom przesyłamy moc życzeń. Zachęcamy do rezerwacji miejsc na szkolenia w pierwszym kwartale 2023 roku.

Dziękujemy za wszystkie szkolenia, warsztaty i webinaria, w których uczestniczyliście – 2022 to był dla nas bardzo intensywny rok. W naszej ofercie pojawiły się nowe bezpłatne kursy online oraz płatne szkolenia, które spotkały się z Waszym zainteresowaniem. Równie chętnie korzystaliście z dedykowanych szkoleń i konsultacji, na których pomagaliśmy Wam jeszcze lepiej korzystać z rozwiązań CAD/CAM/CAE i 3D.


O czym warto pamietać?

  • W naszym terminarzu pojawiły się już terminy na pierwsze półrocze 2023. Jeśli pozostał Wam jeszcze jakiś budżet z 2022 roku to wybierzcie dogodny termin i skorzystajcie z opcji Przelewy24 alby szybko otrzymać fakturę jeszcze na ten rok.
  • Przypominamy też, że na początku 2023 uruchamiane są dofinansowania w ramach Krajowego Funduszu Szkoleniowego. Czas składania wniosków jest bardzo krótki a jego termin i kwota zależy od Powiatowych Urzędów Pracy (https://www.gov.pl/web/rodzina/kfs-2023) . O złożeniu wniosków decyduje data i godzina wpływu do urzędu.
  • Cały czas możecie ubiegać się o Szkolenia Dofinansowane BUR. Możesz otrzymać nawet do 6000 zł dofinansowania na uczestnika. Więcej infromacji >>
Oprogramowanie CAD i 3D

Potrzebujesz oprogramowania?

Zapoznaj się z pełną ofertą naszych programów (AutoCAD, Inventor czy 3Ds Max) i sprzętu.
Odwiedź nasz sklep