Poznaj nową usługę dla inżynierów i konstruktorów borykających się z problemami w tworzeniu konstrukcji stalowych lub korzystaniu z narzędzi w programie Autodesk Advance Steel.

Advance Steel - konsultacje dedykowane

Często kontaktujecie się z nami z pytaniami dotyczącymi funkcjonalności, narzędzi lub pomocy w rozwiązaniu problemów z działaniem specjalistycznych programów inżynierskich. Zawsze staramy się znaleźć dla odpowiednie rozwiązanie, wspierając Was w dążeniu do osiągnięcia zamierzonych celów. Dlatego rozszerzamy zakres oferowanych przez nas konsultacji dedykowanych o oprogramowanie Autodesk Advance Steel.

Advance Steel - możliwości

Autodesk Advance Steel jest programem do modelowania 3D umożliwiającym detalowanie konstrukcji stalowych. Dzięki znajomości tego programu można stosunkowo szybko tworzyć bardzo szczegółową dokumentację wykonawczą konstrukcji stalowych i kontrolować każdy etap realizacji projektowanej konstrukcji (zaczynając od kalkulacji a kończąc na montażu elementów w miejscu budowy).

Advance steel - konsultacje dedykowane

Advanced Steel – konsultacje dedykowane. Dlaczego warto z nich skorzystać?

Właściwe korzystanie z programu Advance Steel znacznie ułatwia i skraca przygotowanie dokumentacji z trójwymiarowego modelu. Taką dokumentację można tworzyć w postaci rysunków, zestawień materiałowych lub plików numerycznych.

Z kwestii problematycznych powstałych podczas pracy w programie możemy przygotować dla Ciebie konsultacje na zasadzie Q&A (Pytań i odpowiedzi). Trener zobaczy jak faktycznie pracujecie w programie, gdzie są największe problemy, wąskie gardła, pokaże jak z nimi sobie poradzić lub zaproponuje zakres szkolenia dedykowanego, na którym krok po kroku zapozna Cię z działaniem narzędzi programu Advance Steel.

Advance steel- konsultacje dedykowane 2

Skorzystaj z Konsultacji Advanced Steel, jeśli chcesz żeby:

  • Twoja dokumentacja była dokładna, przejrzysta i pełna detali,
  • automatycznie aktualizować wszystkie dane i zestawienia,
  • czas tworzenia dokumentacji był krótszy,
  • ryzyko błędów było jak najbardziej zminimalizowane,
  • szczegółowo poznać interface i operacje w programie,
  • zweryfikować sposób korzystania z baz danych, narzędzi zarządzania,
  • nauczyć się używać Menedżera stylów rysowania i Menadżera procesów rysowania,
  • sprawnie tworzyć customowe zestawienia materiałowe, przekroje użytkownika czy niestandardowe połączenia.
  • poprawić workflow, poznać zasady dobrej współpracy,
  • współpraca z takimi programami jak Autodesk Revit Structure i Autodesk Robot Structural Analysis Professional była bardziej płynna.

Konsultacje Advance Steel - jak zamówić ?

Jeśli chcesz skorzystać z konsultacji z Advance Steel lub masz dodatkowe pytania – wypełnij prosty Formularz ZAPYTANIA znajdujący się na górze w kolumnie po prawej stronie.

Oprogramowanie CAD i 3D

Potrzebujesz oprogramowania?

Zapoznaj się z pełną ofertą naszych programów (AutoCAD, Inventor czy 3Ds Max) i sprzętu.
Odwiedź nasz sklep