Końcówka roku to bardzo pracowity czas. To właśnie teraz wiele z firm domyka projekty, kończy duże zlecenia i robi podsumowania. To też czas kiedy możecie wykorzystać pozostały w firmie budżet na szkolenia – zobaczcie z czego możecie skorzystać!

SZKOLENIA CAD / CAM / CAE

Dla inżynierów i konstruktorów na przełomie listopada i grudnia mamy zaplanowane zarówno szkolenia CAD od podstaw ( AutoCAD, Inventor ) jak i zaawansowane szkolenia specjalistyczne: Inventor CAM, Inventor – MES oraz Fusion 360 CAM. Te ostatnie to szkolenia dla osób znających już podstawy projektowania i biegle poruszajacych się w programie.

W szczególności polecamy Szkolenie Inventor – Poziom II – Zaawansowany. Szkolenie to uczy m.in. zaawansowanego modelowania części, parametryzacji, automatyzowania powtarzalnych czynności, sposobów modyfikacji standardowych bibliotek pod swoje potrzeby, tworzenia własnych szablonów, tabel i ramek. Dla szkolenia Inventor – Poziom II możemy zaoferowac aż 3 terminy przed końcem roku: 25-27 listopada, 2-4 grudnia i tuż przed gwiazdką 18-20 grudnia.

SZKOLENIA 3D

Dla artystów 3D, grafików i architektów którzy chcą popracować nad swoimi umiejętnościami tworzenia modeli przedmiotów, wnętrz i scen w programach graficznych jeszcze w grudniu zorganizowaliśmy specjalny termin na szkolenia 3d Max i naukę tworzenia fotorealistycznych wizualizacji w V-Ray. W dniach 5-6 grudnia zapraszamy na podstawowy kurs 3d Max, a w dniach 16-17 grudnia do wybou zaawansowane szkolenia: 3ds Max – poziom II lub nauka renderingu w V-Ray dla 3ds Max.

szkolenia CAD i 3D grudzien 2019

SAM FINANSUJESZ SWOJE SZKOLENIA?

Jeśli jesteś uczniem lub studentem i sam płacisz za swoje szkolenia – zapraszamy do skorzystania z naszej specjalnej oferty >>.  Znajdziecie w niej podstawowe i zaawansowane kursy z  wybranego oprogramowania CAD i 3D. Tylko w 2019 roku przeszkoliliśmy w taki sposób kilkadzieścia osób z obsługi oprogramowania 3ds Max, Inventor oraz AutoCAD.

SZUKASZ SZKOLEŃ BEZPŁATNYCH?

Wykorzystałeś / -łaś już swój budżet szkoleniowy na 2019 rok? Nic straconego!
W PCC Polska w grudniu organizujemy spotkania on-line w postaci webinariów całkowicie za darmo:

  • 10 grudnia:  RENDER FARMA – budowanie i zarządzanie farmą renderującą.
    Pozycja obowiązkowa dla osób potrzebujących szybkiego przeprowadzania złożonych obliczeń.
    ZAPISZ SIĘ >>
  • 11 grudnia:  Tworzenie biblioteki produktów w standardzie BIM.
    Webinar przeznaczony dla twórców elementów wyposażenia budynków, magazynów czy fabryk. Wyjaśnimy dlaczego przygotowanie modeli (plików) w standardzie BIM pomaga zwiększyć sprzedaż wyrobów.
    ZAPISZ SIĘ >>
szkolenia warsztaty webinaria CAD i 3D

Pamiętaj – liczba miejsc na nasze szkolenia jest ograniczona. Zarezerwuj miejsce już dziś!

Oprogramowanie CAD i 3D

Potrzebujesz oprogramowania?

Zapoznaj się z pełną ofertą naszych programów (AutoCAD, Inventor czy 3Ds Max) i sprzętu.
Odwiedź nasz sklep