Chcesz tworzyć niesamowite animacje 3D? Poznaj oprogramowanie do animacji, które robi furorę w branży filmowej, gier wideo i telewizji.

MotionBuilder: tworz profesjonalne animacje 3D

Autodesk MotionBuilder oferuje narzędzia do manipulowania postaciami – to dzięki niemu możesz łatwo sterować ruchem, ekspresją i gestami postaci. MotionBuilder daje też możliwość tworzenia skomplikowanych riggów postaci, dzięki czemu masz pełną kontrolę nad każdym ruchem.

No i co najważniejsze – MotionBuilder jest świetny do importowania, obróbki i animacji danych z systemów Motion Capture. Dzięki temu twoje animacje będą mega realistyczne! A jak jeszcze dodać MotionBuildera do swojego workflowu z MoCapem, to masz gotowy przepis na przyśpieszenie realizacji projektów i podniesienie ich jakości.

MotionBuilder-tips-tricks-videotutoriale-tworzenie-postaci-3D

MotionBuilder Tips&Tricks: videotutoriale krok po kroku 

Mamy dla Was świetną serię videotutoriali! To jest must-have dla każdego, kto chce się nauczyć obsługiwać MotionBuildera. Krok po kroku pokażemy Wam, jak zacząć pracę z MotionBuilder i jak wykorzystać dane z Motion Capture. Więc trzymajcie rękę na pulsie i śledźcie nas, żeby nie przegapić żadnej lekcji. Bo z nami stajesz się prawdziwym mistrzem animacji 3D!

Już teraz dajemy Ci bezpłatny dostęp do trzech pierwszych filmów z naszej nowej serii. Oglądaj i subskrybuj na youtube nasz kanał @pccpolska aby jako pierwszy/-a dostać informację o kolejnych tutorialach:

Część 1: MotionBuilder Tips&Tricks – Skróty klawiszowe

W pierszym tutorialu video poznasz podstawowe skróty klawiszowe do sterowania przestrzenią i modelem, dzięki którym szybko i efektywnie stworzysz zaawansowane animacje postaci.


 

Część 2: MotionBuilder Tips&Tricks – Hierarchia i Namespace

W tym tutorialu dowiecie się, jak efektywnie organizować elementy w MotionBuilder, aby uniknąć problemów podczas animacji. Omówimy także skalowanie postaci w podglądzie oraz dodawanie namespace, co ułatwi operowanie elementami postaci i poprawi jakość pracy.


 

Część 3: MotionBuilder Tips&Tricks – Grupowanie elementów i poprawa widoku szkieletu

Trzecia część przyniesie Wam informacje, jak efektywnie tworzyć grupy elementów, co ułatwi organizację i operowanie nimi. Dzięki grupom szybko manipulujesz wieloma elementami jednocześnie, przyspieszając pracę.

Skoncentrujemy się także na poprawie widoczności szkieletu postaci w podglądzie, co ma kluczowe znaczenie dla wygody pracy. Poznasz praktyczne techniki ułatwiające zaznaczanie i manipulowanie elementami szkieletu, co zapewni płynniejszy proces animacji.


 

Dołącz do naszej społeczności na YouTube!

Subskrybuj nasz kanał @pccpolska, aby otrzymywać regularne aktualizacje, porady i tutoriale na temat rozwiązań do modelowania 3D, wizualizacji, animacji i Motion Capture. Nie przegap żadnego nowego materiału i dołącz do naszej rosnącej społeczności twórców! Kliknij przycisk subskrypcji i bądź na bieżąco z naszymi najnowszymi treściami!

Oprogramowanie CAD i 3D

Potrzebujesz oprogramowania?

Zapoznaj się z pełną ofertą naszych programów (AutoCAD, Inventor czy 3Ds Max) i sprzętu.
Odwiedź nasz sklep