Otwieramy zapisy na majowe i wakacyjne szkolenia online z programów Revit LT, Revit i Revit Architecture w PCC Polska. W ofercie kilka poziomów zawansowania oraz szkolenia dedykowane. Zobacz dlaczego warto skorzystać z naszej oferty.


Zainwestuj w siebie i w szkolenia z Revit w PCC Polska

Oprogramowanie Autodesk Revit z powodzeniem stosowane jest powszechnie zarówno przez małe i duże firmy architektoniczne. Środowisko Autodesk Revit, w które poznasz na naszym szkoleniu, umożliwi Ci wykonanie projektów wyższej jakości w krótszym czasie. Zapoznamy Cię z koncepcję modelowania informacji o budynku (BIM), narzędziami do parametrycznego projektowania i tworzenia dokumentacji projektowej.

revit-szkolenia-kursy-online


Różne zakresy i poziomy szkolenia Revit łatwo dopasujesz do swoich potrzeb

Nasz pakiet szkoleń skierowany jest dla architektów oraz projektantów z branży budowlanej, którzy chcą wykorzystać technologię BIM w pracy zawodowej do tworzenia dokładnych projektów budynków przy jednoczesnej minimalizacji czasu potrzebnego na koordynację i projektowanie w środowisku wirtualnym. Rezultatem będzie szybsza praca nad pomysłami i zachowanie większej spójności projektów.

  • Dopiero zaczynasz prace w branży architektonicznej? -> Wybierz szkolenia podstawowe z Revit / Revit LT  lub Revit / Revit Architecture w zależności na jakim programie chcesz pracować.
  • Podstawy Revita masz już w jednym palcu? -> Polecamy szkolenia z zaawansowanych zagadnień. Masz też możliwość wybrania mieszanego / wybranego zakresu – poproś o ofertę na szkolenie dedykowane.

Aktualna oferta szkoleń i kursów Revit

Obecnie prowadzimy szkolenia w formie online na żywo (więcej o szkoleniach onlie >> ). W szczególnych wypadkach możemy zorganizować szkolenie stacjonarne u klienta – poproś o ofertę na szkolenie dedykowane.

Poziom Nazwa szkolenia
Podstawowy

Kurs Revit / Revit LT – poziom I
Kurs online Revit / Revit Architecture – poziom I

Średniozaawansowany

Kurs Revit / Revit Architecture – Poziom II

Zaawansowany / ekspercki

Kurs Revit / Revit Architecture – Poziom III

revit-szkolenia-kurs-online-zaawansowany

 

Przeszkoli Cię doświadczony instruktor Revit z wiedzą praktyczną

Nasz specjalista, który poprowadzi szkolenia, posiada ogromne doświadczenie jako szkoleniowiec, a przede wszystkim jako projektant, BIM modeler, BIM menedżer i BIM koordynator współpracujący ze wszystkimi członkami procesu inwestycyjnego branży budowlanej. To drogocenna wiedza. Jeżeli myślisz poważnie o podjęciu pracy lub już pracujesz w branży architektonicznej powinienem wybrać pełne szkolenie z programu Revit.


Jak zapisać się na szkolenie Revit w PCC Polska?

KROK 1: Wejdź na stronę z listą szkoleń Revit – sprawdź zakresy szkoleń i wybierz to, które Ci najbardziej odpowiada.
KROK 2: Wybierz termin  i wypełnij formularz zgłoszeniowy – jest to konieczne, żebyśmy zarezerwowali dla Ciebie miejsce w danym terminie.
KROK 3: Opłać szkolenie w terminie – możesz to zrobić od razu podczas rejestracji (Przelewy24) lub po zapisie (przelewem bankowym) na podstawie otrzymanej w zgłoszeniu faktury pro-forma.


MASZ PYTANIA?

Nie wiesz, który zakres będzie dla Ciebie najlepszy? Potrzebujesz indywidualnego szkolenia? Zapraszamy do kontaktu: szkolenia@pccpolska.pltel.507 470 718

Oprogramowanie CAD i 3D

Potrzebujesz oprogramowania?

Zapoznaj się z pełną ofertą naszych programów (AutoCAD, Inventor czy 3Ds Max) i sprzętu.
Odwiedź nasz sklep