Marzysz o karierze w branży gamedev, ale oprogramowanie Maya jeszcze skrywa przed Tobą tajemnice? Dobrze się składa, bo w naszym Centrum Szkoleniowym pojawiły się jednodniowe szkolenia z Maya. Może któryś z tematów jest tym, którego szukasz?

Animacje w Maya na nowym poziomie

 

Niedawno dodaliśmy do oferty naszego Centrum Szkoleniowego Autodesk aż 5 różnych szkoleń z programu Autodesk Maya:

    • Podstawy Maya, czyli szkolenie dla początkujących, którzy chcą zostać wprowadzeni w tajniki obsługi programu szybko i profesjonalnie. Na co zwracać uwagę? Do czego służą dane funkcje? Jakich błędów nowicjuszy nie popełniać? Szkolenie odpowie właśnie na takie pytania.
    • Topologia – na tym szkoleniu będzie można zapoznać się ze specyfiką modelowania w Maya, bo między box modelingiem a sculptingiem z retopologią jest znaczna różnica.
    • Rozkładanie UV i tworzenie bitmap – na tych warsztatach dowiesz się jak rozkładać mapy UV na obiektach, następnym krokiem będzie eksport obiektu do programu do cyfrowego rzeźbienia, obróbka obiektu w programie Mudbox i wypalenie bitmap. Skomplikowane? Po szkoleniu na pewno przestanie takie być!
    • Riggowanie postaci obejmuje tworzenie szkieletów i riggowanie postaci oraz poznanie narzędzi do tego celu zaprojektowanych.
    • Animacje, czyli crème de la crème i owoc naszej zdobywanej w pocie czoła wiedzy. Szkolenie z animacji w oprogramowaniu Maya wprowadzi Cię w tematykę ożywiania postaci.

Każde szkolenie trwa jeden dzień i prowadzone jest metodą warsztatową w małych grupach, co sprzyja lepszemu przyswajaniu wiedzy i szybszym postępom, a uczestnicy pracują na dedykowanych komputerach w wyposażonej sali szkoleniowej.

 

Dlaczego warto pójść na szkolenie?

Nasze szkolenia cechuje profesjonalizm w przekazywaniu wiedzy i doświadczenie niezbędne do przygotowania świetnego merytorycznie programu. Kontakt z prowadzącym, który jest zawsze specjalistą w swojej dziedzinie i praktykiem, pozwala na szybszą naukę bez popełniania kosztownych błędów i przyswajania złych nawyków. Po więcej informacji odnośnie terminów i cen, zapraszamy do odwiedzenia zakładki Szkolenia Maya:

Oprogramowanie CAD i 3D

Potrzebujesz oprogramowania?

Zapoznaj się z pełną ofertą naszych programów (AutoCAD, Inventor czy 3Ds Max) i sprzętu.
Odwiedź nasz sklep